Michał Kępa

Częstochowa
50,811819519,1203094

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
18 opinii

Nie należę do ludzi, którzy lubią wizyty u lekarzy. Ale p. Doktor to ktoś więcej, niż lekarz. Jego podejście do pacjentów budzi mój podziw. Pod Jego opieką pacjent czuje się na prawdę bezpiecznie. Oby jak najwięcej takich lekarzy...

Chodzę do P. Michała już ok 8 lat, mimo, że jestem młoda. Już na początku od razu bardzo dobrze się mną zajął, zlecił badania na cito itd. Ogólnie dba o pacjenta, jest miły, uprzejmy, sympatyczny. Kompetentny również jak najbardziej. Nigdy mnie nie zawiódł. Polecam każdemu.

okppppoooooooooppopopopoppopoopopopoppopooppopopopopopopopoopopopopopopopopoppl;l;lkkjkjjhhhghvhbjnlkhugbjknkh

Lekarz bardzo niekompetentny nie polecam szczegolnie pacjentom z powaznymi schorzeniami

Czy ktos mógłby podac nr telefonu tego lekarza bo chcialabym sie umówić na wizytę. Z góry dzięki ;)

Proszę o kontakt do doktora Kępy, chciałam się umówić na wizytę.

Każdemu powiem, każdemu będę polecała dr Michała Kępę. Bardzo dobry wrażliwy lekarz i człowiek. Pomoże każdemu kto się do niego zwróci o pomoc.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Dusza człowiek. Polecam wszystkim.

Pan doktor bardzo mnie rozczarował swoim zachowaniem. Był nieuprzejmy i bez zainteresowania podchodził do problemu mojego męża (podejrzenie padaczki), był zły o to, że musi przepisywać wyniki badań na kartę choroby, na wynik badania EEG w ogóle nie spojrzał. Poza tym w kolejce siedzieliśmy przez 4 i pół godziny, tylko dlatego, że byliśmy u Pana doktora po raz pierwszy a nie dwudziesty jak inni pacjenci. Porady nie udzielił żadnej.

Polecam wszystkim Doktora Michała Kępę. Mam 20 lat dzisiaj po raz pierwszy byłam n a wizycie u neurologa jakim był Pan Michał. Powiem szczerze, że bardzo się bałam tej wizyty, nie wiedziałam czego się mogę spodziewać. Spotkało mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Pan Michał jest bardzo uprzejmy, miły, solidny... naprawdę polecam wszystkim! I oby było wiecej takich lekarzy! Dziękuję Panie Michale

cała r0dzina jest wdzięczna P. Doktorowi za próby leczenia mojego nieuleczalnie chorego taty. Jego słowa i działanie doodawały nam otuchy w bardzo ciężkich dla nas chwilach.

Miałam przyjemnośc z tym lekarzem wspólpracowac. Owszem muszę się zgodzic ze jest miły,że poswieca wystarczająco duzo czasu pacjentowi, natomiast problem pojawia sie wowczas kieedy choroba przewyzsza kompetencje lekarski. Niestety Pan Michał, nie wytłumaczył jak dalej z moją chorobą mam zyc,jesli chodzi o leki również nie wysilił się zbytnio. Mysle ze nie wiedział co ma zrobic, a wizyty kontorlne raz na jakis czas, kiedy mooja choroba postepuje tak ogromnie szybko nie są dobre. Przykto mi bardzo, bo mimo ze na początku sie starał, potem jego entuzjazm jakos opadł. Jak najbardziej polecam, ale jesli juz dzieje sie cos bardzo powaznego, przemyslcie sprawe.

wspaniały lekarz,dobry człowiek,cierpliwy dla pacjentów i pomocny we wszystkim.

Polecam! Gdybym była chora moim pragnieniem byłoby aby zajmował sie mną taki lekarz jak Michał Kępa."Coraz więcej ludzi a coraz trudniej o człowieka" a ten lekarz jest bardzo dobrym człowiekiem!!!

Lekarz jakich w Częstochowie jest niestety niewielu. Gdyby częstochowskie szpitale miały w 50% obsadę złożoną z takich lekarzy to częstochowska służba zdrowia byłaby na czele krajowego rankingu.

To bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.

Polecam. Jest lekarzem super, jest bardzo grzeczny, jest konkretny i kompetentny.

bardzo dobry lekarz.polecam.poswieca odpowiednio duzo czasu pacjentom,nie ponagla,slucha.jest uprzejmy.naprawde nie ma sie do czego przyczepic.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny