lekarz Michał Kępa

Neurolog

Niemiły spóźnia się po godzinie wyczytuje najpierw swoich pacjentów a ci pierwszy raz czekają mimo że byli pierwsi czeka się po5 godzin trzeba być zdrowym żeby to wytrzymać nie polecam

Pan doktor bardzo chętnie wypisuje skierowania na badania i dziękuję mu za to. Natomiast nie potrafi wysłuchać pacjentów. Jestem tego żywym przykładem. Dla Pana doktora liczą się tylko wyniki badań. Dolegliwości są nieważne. Na nie lekarz wcale nie zwraca uwagi. Chętnie wtedy proponuje wizytę u psychologa lub psychiatry. Z resztą większość częstochowskich lekarzy tak traktuje swoich pacjentów. Dlatego jeśli ktokolwiek potrzebuje pomocy lekarskiej proponuję Sosnowiec, Katowice, Kraków. Bo właśnie uzyskałam prawdziwą pomoc lekarską. I proponuję częstochowskim lekarzom aby właśnie od nich brali przykład i nauczyli się, że nie tylko wyniki badań się liczą. Tam przynajmniej specjaliści pacjenta wysłuchają i przepiszą odpowiednie leki - nie np: asertin. U mnie stwierdzono wstrząśnienie mózgu i z bólami musiałam udać się do Katowic, bo tutaj najchętniej pacjenta potraktować jak głupka i przepisać mu leki-psycho. Wszystkim polecam Katowice lub Sosnowiec. Z daleka od Częstochowy. Uwaga do lekarzy: Nauczcie się słuchać swoich pacjentów, proszę.

Bardzo proszę o numer telefonu do Pana doktora. Pilnie potrzebuję pomocy neurologa. Bardzo Dziękuję.

Nie należę do ludzi, którzy lubią wizyty u lekarzy. Ale p. Doktor to ktoś więcej, niż lekarz. Jego podejście do pacjentów budzi mój podziw. Pod Jego opieką pacjent czuje się na prawdę bezpiecznie. Oby jak najwięcej takich lekarzy...

Chodzę do P. Michała już ok 8 lat, mimo, że jestem młoda. Już na początku od razu bardzo dobrze się mną zajął, zlecił badania na cito itd. Ogólnie dba o pacjenta, jest miły, uprzejmy, sympatyczny. Kompetentny również jak najbardziej. Nigdy mnie nie zawiódł. Polecam każdemu.

okppppoooooooooppopopopoppopoopopopoppopooppopopopopopopopoopopopopopopopopoppl;l;lkkjkjjhhhghvhbjnlkhugbjknkh

Lekarz bardzo niekompetentny nie polecam szczegolnie pacjentom z powaznymi schorzeniami

Czy ktos mógłby podac nr telefonu tego lekarza bo chcialabym sie umówić na wizytę. Z góry dzięki ;)

Proszę o kontakt do doktora Kępy, chciałam się umówić na wizytę.

Proszę o kontakt do doktora Kępy, chciałam się umówić na wizytę.

Każdemu powiem, każdemu będę polecała dr Michała Kępę. Bardzo dobry wrażliwy lekarz i człowiek. Pomoże każdemu kto się do niego zwróci o pomoc.