dr Michał Kisiel

2,5
2,4
2,4
2,2

Nie chodźcie do niego. 10min po wizycie dostałam krwotoku i znalazłam się na sor. 8 tydzień ciąży. Na wizycie szybko sprawdził usg i kazał zejść natychmiast z fotela. Powiedział że zrobiłam mu tylko kłopot ze tu przyszłam i mam więcej nie przychodzić. ODRAWDZAM dla Waszego dobra tam chodzić.

Omijajcie tego niby lekarza,arogancki,chamski,na pytania odpowiada że wszystko wporządku albo wymija się od odpowiedzi opowiadając że przez 10 lat pracował w Londynie i jak tam prowadzi się ciążę.Nie potrafi rozpoznać płci dziecka a do tego interesuje się kobietą w ciąży tylko do dnia przewidywanego terminu porodu chociaż wiadomo że w przewidywanym terminie rodzi się bardzo mało dzieci a do szpitala przyjmują kobietę dopiero co najmniej 6 dni po wyliczonym terminie.Same problemy z tym lekarzem,szkoda czasu i nerwów.

Uwaga na tego "lekarza" nic nie potrafi nawet z USG korzystać jeśli nie chcecie marnować czasu i nerwów nie idźcie tam, szkoda że nic nie można z takim zrobić. PS. Kompletne zero dla pana panie Kisiel

PS. Kompletne zero dla pana panie Kisiel

Kategorycznie nie polecam tego lekarza :niekompetentny ,arogancki ,kiedy przyszłam do niego na wizytę nawet nie powiedział mi co mi jest ,bezczelnie i chamsko zbaczając z tematu drążył temat mojej tuszy i wagi ciała nasmiewając się ze mnie. -Źle ustalili mi termin porodu ,przez co po rozwiązaniu ciazy wpisali mi w szpitalu że dziecko urodziło się mi w 38tygodniu . -Przez całą ciążę nie odpowiedział mi na pytanie czy to jest chłopiec czy dziewczynka ,twierdząc iż nie jest to istotne .. -Myślę ,że brak kolejek można uzasadnić tym ,że nie jest ...

-Myślę ,że brak kolejek można uzasadnić tym ,że nie jest to lekarz godny polecenia ,
Już więcej nie umowie się na wizytę do tego lekarza .. Żałuję ,że w ogóle kiedykolwiek odwiedziłam ten gabinet .

Nie polecam tego lekarza. Ma problemy z przyjmowaniem małżeństw. Woli rozmawiać tylko z kobietą. Złapał żonę za pierś i myślał, że to dobry żart. Jest wybuchowy jak coś mu się nie spodoba i bardzo nie sympatyczny. Plus, ze można szybko się do niego umówić - chyba nie ma dużo pacjentek.

Te krotkie pozytywne opinie ten pan sam sobie dodaje. Tak chamskiego lekarza w zyciu nie spotkalam. 5 miesiac i nie znam plci swojego dziecka. Nie uznal za stosowne odpowiedzieć mi na pytanie tej kwestii dotyczace. Powiedzial ze powinnam sie cieszyc ze zdrowe. Tego tez pewna nie jestem bo nie pozwolil na usg spojrzec nawet. Z wizyty wrocilam roztrzesiona. Omijajcie tego pana szerokim lukiem jesli zalezy wam na zdrowiu.

Zgadzam się, jest arogancki i niesympatyczny. Zignorował plamienia w 1 trymestrze ciazy, przez co po 3 dniach od wizyty i olaniu mych obaw wylądowałam na patologii. Kiedy chciałam aby mąż był ze mną na wizycie, stwierdził że to nie przedstawienie. Uważa że stwierdzenie, że wszystko jest w porządku zaspokoi szereg mych pytań co do zagrożonej ciąży.

Taki cham, jakiego nigdy w zyciu nie spotkalam. Nie polecam. Jest arogancki, odzywa sie w prostacki sposob, a kiedy sie go o cos zapyta, odpowiada "nie wiem skad pani sobie wymyslila takie anomalie'-nie polecam. Przyjmuje prywatnie, wiec uprzejmosc to podstawa, ale nie u niego.

Szybkie terminy wizyt. Lekarz godny polecenia. Tłumaczy wszystko i ma świetne podejście do pacjentki.

Prosfesjonalista w każdym calu. Przesympatyczny, rewelacyjne podejście do pacjentki, zadbany gabinet. Polecam