dr n. med. Michał Łęski

Bardzo fachowe podejście i leczenie w przypadkach trudnych i skomplikowanych. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, pacjent zaopiekowany. Jestem zadowolona - od wizyty minęło kilka lat, mogę powiedzieć, że ząb został uratowany, bo od tego czasu nic się nie dzieje. Polecam.

Doktor wyleczy wszystko - łącznie ze zdrowymi zębami a nasteonie wystawi rachunek, który przyprawi pacjenta o zwrót głowy.

Podczas leczenia stomatologicznego prawie cały czas rozmawia o osobistych sprawach ze swoją asystentką, gestykulując rękoma nad moja głową. Oczywiście nie ma już czasu aby informować pacjenta o wykonywanych pracach. Ząb martwy leczony pod późniejszą protetykę nie został wyłączony ze zgryzu i niestety uległ złamaniu. Leczenie kanałowe dr Łęski wykonał, należność odebrał. Zostałam poinformowana, że ząb jest pęknięty i powinno się go usunąć, to że pękł to już tylko moja wina!

Zgadzam się z bardzo dobrą opinią o Dr Łęskim.Potwierdzam skuteczność i komfort leczenia,miły stosunek do pacjenta,profesjonalność i uprzejmość

Kompetentny,uprzejmy i cierpliwy.Bardzo pomocny w sytuacjach skomplikowanych- usuwał mi złamane narzędzie z kanału zębowego. Gorąco polecam jego usługi.

Kompetentny,uprzejmy i cierpliwy.Bardzo pomocny w sytuacjach
skomplikowanych- usuwał mi złamane narzędzie z kanału zębowego.
Gorąco polecam jego usługi.

w skomplikowanym leczeniu kanałowym polecam. Choć nie tanio.

w skomplikowanym leczeniu kanałowym polecam. Choć nie tanio.

Swietnie wyposażony gabine.Leczenie bezstresowe.Doktor-bardzo dobrze wykształcony,doskonały specjalista,miły i bezpośredni. Godny polecenia

Jestem zbulwersowana i oburzona złosliwą i bardzo niesprawiedliwą oceną Pana Doktora przez jedną z pacjentek. Jest to lekarz niezwyle komnpetentny, posiadajacy ogromną wiedzę, doświadczenie i doskonałe umiejetności. Jest bardzo cierpliwy, niezwykle dokładny i uprzejmy.Wzbudza zaufanie. Polecam Tego lekarza również w sytuacjach skomplikowanych i trudnych.

Bardzo fachowy, znający się na swojej pracy specjalista gabinet bardzo dobrze wyposażony wizyta tra najczęściej ok godz a nawet dłużej pełen komfort oczywiście za swoją pracę (zna swoją wartość) płaci się odpowiednią cenę ale warto zapłacić ma wiedzę zna się na tym co robi dużo lepsze i droższe materiały wyleczył mi zęba którego miałam leczonego kanałowo [po raz drugi (przy czym po raz drugi przez rok) i nie mogli sobie dentyści dać radę. Ogólnie polecam

Uprzejmy, kulturalny, dobrze wyposażony gabinet, kompetentna pomoc

Uprzejmy, kulturalny, dobrze wyposażony gabinet, kompetentna pomoc