lek. med. Michał Małek

Bardzo dobry lekarz, dzięki niemu przyszła na świat moja córka. Oprócz doświadczenia i zangażowania dużym plusem jest jego spokój i poczucie humoru. Bardzo mi to pomogło w trakcie leczenia :)

Rewelacyjny lekarz wspaniały człowiek , wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania wspierał nas i mobilizował w walce o nasze upragnione szczęście dzieki niemu nam sie udało dziękujemy

Ja osobiście polecam dr. Małka. Znakomicie prowadzi ciążę, jasno tłumaczy i nie bagatelizuje najmniejszych znaków, które mogłyby świadczyć, że "coś jest nie tak" .

Leczyłam się w invimedzie i robił mi inseminacje, podczas jak się okazało w moim przypadku inseminacja nic nie da. To tylko wyłudzenie kasy z jego strony.

Ja znalazłam się na wizycie u dr. Małka w 6 tygodniu ciąży. Czułam się po tej wizycie "wyśmiana". Badanie zajęło mu 5 minut a pytanie czy to planowana ciąża uznaje za nie na miejscu. Ale gorsze było to, że na kolejną wizytę w przychodni Gaja czekałam kolejne 6 tygodni ponieważ doktor cały czas odwoływał wizyty!! Wydaje mi się ze pan doktor jest trochę zarozumiały.

Wydaje mi się ze pan doktor jest trochę zarozumiały.

Lekarz rewelacyjny. Wart polecenia, słucha co się do niego mówi odpowiada na wszystkie pytania nawet najbardziej głupie i oczywiste...

Przy pierwszej wizycie u dr Małek byłam zadowolona zajał się mną zadawał dużo pytań zrobił mi USG byłam w tedy w 6 tyg. ciąży, przy następnych wizytach poczułam się olana nie wiem czy trwały 10 min, gdy byłam w 12 tyg. ciąży zapytałam sie o USG, powiedział że nie widzi potrzeby i standardowo robi sie po 20 tyg. ciąży i to był moment w którym pomyślałam o zmianie lekarza. Według innych specjalistów standardowo wykonuje sie USG 11-14 tyg. ciąży, 21-26 tyg. ciąży oraz 30-32 tyg ciąży. Gdybym poszła prywatnie pewnie nie musiałabym się o USG pytać. Niestety jestem rozczarowana takim postepowaniem.

bardzo uprzejmy i godny polecenia lekarz. Prowadził moja ciążę i jestem bardzo zadowolona. POlecam innym.

Wizyta w Cordis w Poznaniu z wymazem z kanału szyjki, cytologią, USG dopochwowe I trymestr ciązy. Wizyta trwała 50 minut i była to nie pierwsza wizyta u lek. Michała Małka. Lekarz bardzo kompetentny, wszystko wytłumaczy, doradzi. Polecam z całego serca

Badania ginekologiczne bez zastrzeżeń jednak wydaje mi się że powinien zaproponować badanie piersi