dr n. med. Michał Michalik

Laryngolog

Mam jak najgorsze zdanie na temat dr Michalika. Jest to jeden z najbardziej niekompetentnych, nieempatycznych, nieżyczliwych i nieuczciwych lekarzy jakich kiedykolwiek spotkałam. Nie zasługuje na miano lekarza, bo zamiast leczyć szkodzi pacjentom.

Kilka lat temu zdecydowałem się na operację przegrody nosowej u dr. Michała Michalika w klinice MML. Sama operacja była komfortowa a po przebudzeniu nie czułem żadnego bólu. Godzinę po zabiegu byłem już w taksówce do domu. Operacja udrożniła mi do tej pory zatkany nos lecz niestety pozostawiła bardzo przykrą kilkuletnią dolegliwość w postaci mega obfitego i cieknącego non stop kataru z nosa. W ciągu kilku następnych lat nie rozstawałem się pakietem chusteczek. Noc i dzień byłem właściwie zalany śluzem z nosa. Wizyta kontrolna po operacji u dr. Michalika była fikcją. ...

Wizyta kontrolna po operacji u dr. Michalika była fikcją. Wizyta trwała niespełna około minuty. Lekarz mnie nie słuchał, stwierdził że wszystko jest OK, stał w drzwiach i jedną ręką „zachęcał” mnie do opuszczenia gabinetu a drugą zapraszał następnego pacjenta.
Dopiero od innego laryngologa dowiedziałem się że dr. Michalik oprócz udrożnienia przegrody nosowej zrobił również plastykę małżowin nosowych która poszła nie do końca udanie.
Mam duży żal do dr. Michalika za podejście i brak pomocy w przypadku komplikacji po operacji. Dariusz

Jestem zadowolony z leczenia w MML u dr Michalika. Jasno wyjaśniony problem i zaproponowane leczenie. Miła obsługa w recepcji, polecam

Pełen profesjonalizm! MML i dr Michalik to świetny specjalista, z dużym doświadczeniem. Polecam serdecznie :-))

Pełen profesjonalizm!

Mój mąż miał kompleksowy zabieg w MML.Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów zabiegu, super nowoczesna klinika i wyposażona w nowoczeny sprzęt dzięki czemu działają cuda ;) Personel bardzo miły polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Serdecznie polecam placówkę MML-u a w szczególności dr Michała Michalika. Pełen profesjonalizm!!!!!! bardzo kompetentny i doświadczony lekarz.

Serdecznie polecam dr Michała Michalika i cały personel MML-u! doktor jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym specjalistą z dziedziny laryngologii. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu na zatokach, zero dolegliwości. Personel bardzo pomocny.

byłem operowany na chrapanie zapłaciłem 8100 zł jestem niezadowolony dalej mam bezdechy a poprawka w tej klinice kosztuje następne pieniądze . lekarz nawet nie przyjmie na konsultacje bo kosztuje 200zł .Klinika MML DR MICHALIKA to bardzo droga klinika .widzi się tam pieniądze a nie pacjenta

Chciałabym bardzo przestrzec wszystkich potencjalnych, naiwnych pacjentów (a dla dra Michalika raczej "petentami"), czyli takich jak ja, przed kliniką MML i doktorem Michałem Michalikiem. Do tej pory odwiedziłam już chyba kilkanaście laryngologów (nie tylko z Warszawy) i ostatecznie trafiłam do dra Michalika. Nie ukrywam, że opierałam się także na opiniach znalezionych w internecie... To był najpoważniejszy błąd w całym moim leczeniu. Ale do rzeczy. Od wielu już miesięcy (w zasadzie od kilku lat) odczuwam dolegliwości zatok. Rano po przebudzeniu ciężko mi było podnieść głowę, chodziłam zmęczona, znudzona i "bez życia". ...

Od wielu już miesięcy (w zasadzie od kilku lat) odczuwam dolegliwości zatok. Rano po przebudzeniu ciężko mi było podnieść głowę, chodziłam zmęczona, znudzona i "bez życia". Nie miałam nawet siły dobrze zająć się dziećmi. Co kilka tygodni bóle zatok nasilały się, niejednokrotnie przechodząc w stan zapalenia. Wszystkie antybiotyki przestały już działać, więc postanowiłam zafundować sobie operację zatok (tzw. FESS). Kosztowało mnie to bardzo dużo wysiłku i wyrzeczeń, bo leczenie to nie należy do tanich. Myślałam, że skoro już tyle pieniędzy wydaję u dra Michalika to będzie zrobione to profesjonalnie! W zeszłym roku miałam wykonaną tak bardzo upragnioną operację. Poprzedzona ona była dwoma, drogimi wizytami u pana doktora i za każdym razem była podczas wizyty IGNOROWANA! Jestem dociekliwą pacjentką i uważam, że wszystko co dotyczy mojego leczenia mam prawo wiedzieć. Dr Michalik nie chciał mi jednak zbyt wiele tłumaczyć, widocznie musi przyjmować kolejnych "petentów", którzy zostawiają u niego swoje ciężko zarobione pieniądze. Nawet nie zostało mi dokładnie wytłumaczone, jak będzie przebiegać operacja.
MML to klinika "jednego TYGODNIA" prędzej. Operacja miała być połączona ze wyprostowaniem przegrody nosowej.
Bezpośrednio po zabiegu miałam jednak CIĄGŁE KRWAWIENIA, powstała PERFORACJA przegrody (dziura w przegrodzie jakby ktoś nie wiedział!). Opieka ze strony kliniki była fatalna, pielęgniarki i recepcjonistki odsyłały mnie do doktora, a doktor nigdy nie ma czasu, no chyba że zapłacimy za wizytę - wtedy oczywiście nie ma problemu. W końcu z polecenia trafiłam do jeszcze innej kliniki, gdzie ponownie miałam przeprowadzoną operację, też jeszcze nie wszystko jest dobrze, ale o niebo lepiej niż u doktora Michalika. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH, KTÓRZY SWOJE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE CHCĄ WYDAĆ U DOKTORA MICHALIKA W MML W WARSZAWIE!!!

Dr Michalik zajął się moim problemem z zatokami w sposób najlepszy ze wszystkich lekarzy, u których byłam. Jestem po zabiegu płukania zatok i mimo kilku dni odczuwania dyskomfortu bezpośrednio po samym zabiegu, to obecnie efekt jest super. Co najważniejsze, w okresie zimowym nie choruję bez przerwy na zapalenia zatok. A było to straszne, wieczny ból głowy, cieknący nos, i tylko lekarstwa mi zmieniano. Absolutnie polecam Doktora Michalika.