lekarz Michał Michałowski

Psychiatra

2,4
2,6

Uzależnił mnie od leków. Dawał mi zastrzyki. Pozwę go, powinien mieć zakaz uprawnien wydawania leków ! przez 20 lat mne faszerował na zmiane różnymi benzo. To nie lekarz a złodziej.

Pan doktor jest bardzo dobrym człowiekiem i umie pomagać ludziom. Posiada szósty zmysł. Jest prawie Aniołem :)

ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie i jestem zadowolona. wizyta trwała ok 40 minut, miałam wrażenie,że do problemu podchodzi rzeczowo. czy to,że lekarz pracuje też w szpitalu czy nie ma jakieś znaczenie ? według mnie nie. narazie na plus, zobaczymy jak będzie później.

Zdecydowanie nie polecam. Osoba ta nie jest zbyt kompetentna. Ma dużo pacjentów, bo ludzie kierują się tym co przeczytają w internecie. Lepiej pójść do prawdziwego specjalisty, np. osoby która pracuje normalnie poza gabinetem też w szpitalu. Jeśli naprawdę ktoś chce sobie pomóc, to niech poszuka kogoś innego, a nie tracie niepotrzebnie pieniędzy u osoby przypadkowej.

Poszłam do Dr Michałowskiego z polecenia, wielu ludzi go chwali, ale się zawiodłam, poza farmakologią nie zaoferował mi nic. Wizyta zamiast przewidzianej 1/2 h trwała dosłownie 10 minut. Trochę krótko jak na ocenę dolegliwości nowego pacjenta. Raczej spróbowałabym innych lekarzy psychiatrów w tamtej poradni, słyszałam, że Dr Leszczyńska i Krzaczkowska są równie dobre, i przede wszystkim poświęcają na rozmowę z pacjentem więcej.