Michał Michalski

Jestem zachwycona konsultacja związana z ciąża u Pana Doktora ! Pan Doktor jest bardzo empatycznym, szczerym i profesjonalnym specjalista. Z ręka na sercu polecam wizyty i prowadzenie ciąży w Gin Med

Ja tylko napiszę tyle... mam nadzieję, że przy drugim porodzie nie trafię na zmianę tego Pana... po 12 godz. męczarni przy porodzie, stwierdził, że szybko idziemy na CC.Zero tłumaczenia NIC!!Od anestozjologa dowiedziałam się czemu taka decyzja.Zreszta pozdrawiam Pana Anestozjologa, bo bardzo miły człowiek. A Pana Michalskiego mam nadzieję, że nie zobaczę przy łózku porodowym. Ale mam jeden plus!! Dobrze mnie zszył;] A jeszcze na marginesie... Panie Michalski proszę słuchać swoich pacjentek, bo ja miałam mega skurcze na porodówce i prosiłam Pana o zmniejszenie dawki kroplówki, to podszedł Pan i ja ...

A jeszcze na marginesie... Panie Michalski proszę słuchać swoich pacjentek, bo ja miałam mega skurcze na porodówce i prosiłam Pana o zmniejszenie dawki kroplówki, to podszedł Pan i ja jeszcze bardziej po chamsku podkręcił, bez słowa bez wytłumaczenia dlaczego!!

Ja nie powiem ani jednego złego słowa. Prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona. Mogę się zgodzić, że ma "specyficzny" charakter ale mi to nie przeszkadza.

Po prostu napiszę - NIE POLECAM. Na przyszłość wybiorę innego lekarza. .......................................................................................................................................

Lekarz raczej kpi z pacjentki.Burczał coś pod nosem przeprowadzając badanie USG - zero tłumaczenia.Na pytania odpowiadał tak jakby miało być wszystko dla mnie oczywiste.Powiedziałabym nawet,że zachowuje się jak cwaniak.Nie poinformował mnie o cenie przeprowadzanych badań - cena podana przez telefon była inna,po wizycie okazała się o 70zł droższa.Może prowadząc czyjąś ciążę od początku wykazuje się większą kompetencją..Ja nie polecam.

Pan doktor jest arogancki,niemiły,wręcz powiedziałabym,ze kompletnie brak mu kultury osobistej..przeklina,nie wytłumaczy co robi,co się dzieje z dzieckiem,jakie ma plany co do porodu itp.U mnie zwlekał z decyzją o porodzie,pozniej nie interesował się ani dzieckiem ani mną,choć przez jego decyzję rodziłam przez 12h w okropnych męczarniach.Czasu poświęcił mi może z 15 na badanie,potem przy samym porodzie poprzeklinał,zszył mnie bardzo niedelikatnie,a w czasie obchodu nawet nie zajrzal do sali,nie mowiac o tym,ze nawet nie odpowiedzial na "dzien dobry". Mam nadzieje,ze to bylo moje pierwsze i ostatnie spotkanie z tym lekarzem!

mnie mój ginekolog skierował do lekarza z obawa przed wczesnym poronieniem. michalski miał dyzur, dotknał palcem mój brzuch i powiedział A NO TROCHE TWARDY. poszedł do gabinetu i wrocił dopiero po blisko godzinie do mnie!

To był pierwszy ginekolog, który zlecił badanie hormonów. Od 4 lat miałam plamienia. Poprzedni lekarze potraktowali mnie bardzo dziwnie...

Pan Michalski prowadził moją ciżę a jest bardzo dobrym lekarzem miałam nadzieje,ze poprowadzi 2 ciaze ale niestety od nowego roku nie bedzie pracowal z Żywcu w Medicusie :(

Poelcam lekarza ponieważ ibnteresuje się pacjentem, stara mu się pomoc. Nie rozumiem wypowiedzi Pani, która twierdzi, że Pan Michalski jest arogancki wrecz przeciwnie jest uprzejmy i sympatyczny:-)