dr n. med. Michał Molskidr n. med. Michał Molski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

dr n. med. Michał Molski

Chirurg naczyniowy, Flebolog

Od 2003 roku specjalizuję się w chirurgii naczyniowej, moją pasją jest flebologia - leczenie chorób żył. W 2015r. otrzymałem certyfikację Polskiego Towarzystwa Flebologicznego a w 2020r. European Board of Phlebology. Moim głównym miejscem pracy jest Szpitalu Eskulap w Osielsku, gdzie wykonuję pełen zakres dostępnych w Polsce zabiegów i operacji układu żylnego. Doświadczenie zawodowe zawdzięczam mojemu ojcu prof. Stanisławowi Molskiemu a także stażom w wiodących ośrodkach flebologicznych i naczyniowych w kraju i za granicą: Cleveland Clinic, Modenie, Montpellier, San Benedetto del Trento, Ankarze oraz Klinikach Chirurgii Ogólnej i Naczyń w Bydgoszczy, Poznaniu i Wrocławiu.
Nie zajmuję się leczeniem naczyniaków i malformacji naczyniowych.

Przeszłam zabieg laserowego usunięcia żylaków miały się wchłonąć żebym mogła iść na operację endoprotezy kolana . Żylaki się nie wchłonęły, operacji kolana nie miałam pieniądze wydałam . Byłam na wizycie z reklamacją za wizytę 500 zł i doktor może mi zrobić znowu na reklamację platna4500 i gwarancja że się uda to ok 50 procent nie polecam

Od wielu lat borykałam się z obrzekiem lewej nogi, odwiedziłam wielu chirurów przeszłam nawet operację żylaków - bez efektu. Doktor Molski od razu zauważył, że to nie jest problem żylaków na nodze tylko żył biodrowych. Odpowiednia diagnoza i zabieg stentowania przyniosły doskonały efek musze nosić pończochę ale noga już prawie nie puchnie. To świetny fachowiec a przy okazji miły, POLECAM!!!

Od kilku lat borykam się z problemem miażdzycy. W końcu trafiłam na doktora, okazał się strzałem w 10. Miły kompetentny, bardzo skrupulatny, nie oszczędza na wykonywaniu badań. Wyrył u mnie problemy z sercem i w porę skierował do kardiologa. Wiele mu zawdzięczam!

Trafiałam do doktora z polecenia koleżanki, mimo iż dojazd z Warszawy na konsultację a potem zabieg laserowego usuwania żylaków zajmuje trochę czasu to uważam że było warto. Ceny w porównaniu do warszawskich zdecydowanie korzystniejsze. pan doktor zaangażowany, nie traktuje pacjenta jak kolejny wyrób na taśmie. Co najważniejsze wynik zabiegu rewelacyjny :)

Od wielu lat leczę się u doktora na kasę chorych. Nigdy nie zbywał mnie, nie odsyłał. Jak było trzeba kierował na badania albo konsultację. Takich lekarzy z powołania teraz brakuje!

to dobry lekarz. najbardziej spodobało mi się że uczciwie mówi o plusach i minusach różnych metod leczenia żylaków. Mi to bardzo pomogło bo pomógł mi wybrać metodę leczenia, bo samemu trudno się rozeznać w szczegółach i to pomimo dokładnego przestudiowania internetu i opinii na forach.

Bardzo dokładny i kompetentny lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy i poświęca dużo czasu.

Jestem po operacji żylaków wykonanej wzorowo przez doktora Michał Molskiego. Jestem pod wielkim wrażeniem podejścia do pacjenta oraz umiejętności. W przeszłości wielkokrotnie chorowałam na zakrzepice, ma również kilka innych chorób i nikt nie chciał się podjął operacji (byłam między innymi w Bizielu i Juraszu). Jestem dwa miesiące po operacji która poszła błyskawicznie, rano po operacji byłam na nogach i poszłam do domu bez żadnyc komplikacji. Teraz widzę różnicę -nogi mi nie puchną ustąpiły skurcze. Jestem niezmiernie wdzięczna za okazaną troskę i fachową operację.

Leczę się u doktora Michała już od kilku lat, za każdym razem wychodzę zadowolony. Potrafi człowiekowi wytłumaczyc o co chodzi, jak trzeba to kieruje na doplera albo tomografie. Ostatnio skierował mnie na operację tętnic ale mam do niego zaufanie i wiem ze bede w dobrych rękach.

Doktor Michał operował mnie na przepuklinę. Cierpliwie wszystko wytłumaczył i wyjaśnił ludzkim językiem. Zabieg udał się bardzo dobrze. Czuję się znakomicie. Oby w życiu trafiać tylko na takich lekarzy z powołaniem i talentem!