dr Michał Mularczyk

Internista, Diabetolog

Rewelacja. Już mijają dwa lata a ja nie tyję. Schudłem 16 kg. Polecam zasady dr Michała Mularczyka. Marek Rogiński

Rewelacja. Już mijają dwa lata a ja nie tyję.
Schudłem 16 kg. Polecam zasady dr Michała Mularczyka.
Marek Rogiński

Waga i cisnieniomierz oraz gabinet przypominaja czasy Gierka. Doktor na wizycie sprawial wrażenie że sie gdzieś spieszy. Jest znudzony tym że każdemu musi powtarzac to samo więc wpadł już w rutynę. Tłumaczy tak szybko, że dobrze że mam wykształcenie medyczne bo mniej rozgarnieta osoba napewno by tego nie zrozumiała. Jest kompetentny ale serwis oceniam kiepsko.

Znam doktora juz kilka lat, schudłam i jestem zadowolona:-) budzi zaufanie i jest kompetentny, polecam, teraz polecam go wszystkim moim znajomym z problemem otylosci

Polecił mi doktora mój przyjaciel, ktory był zawsze gruby. Był, bo już 3 lat jest szczupły. Schudł i utrzymał osiągniętą wagę. Teraz ja od 3 m-cy się u niego odchudzam, schudłem 14kg i wciąż chudnę.