lekarz Michał Olszewski

Jestem pod wrażeniem. Wspaniały specjalista, godny polecenia. Szkoda, że nie pracuje w Sopocie. Doskonałe podejście do pacjenta i ogromna wiedza ,empatyczny, cierpliwy, profesjonalny i życzliwy lekarz .Lekarz to uśpiony anioł pomaga nam, gdy nasze skrzydła przestały latać.

Wspaniały specjalista, bardzo uprzejmy i kompetentny. Przejmujący się zdrowiem pacjenta. Pan Doktor jest dociekliwy, konkretny, wszystko dokładnie tłumaczy i uważnie słucha. Potrafi pacjentowi poświęcić dużo uwagi. Ma ogromne doświadczenie i doskonałe podejście do pacjenta. Dziękuję Panu Doktorowi za troskliwą i profesjonalną opiekę. Wdzięczna pacjentka.

Lekarz z powołania .Perfekcyjnie zrobione usg ponad godzinę czasu.Chwalony przez lekarzy w szpitalu w MSW i miejskim oraz dr Rogowskiego-onkologa za szczegółowy i wyczerpujący opis.Polecam w 100 %.Szkoda ,że w Iławie nie ma swojego prywatnego gabinetu bo niektórzy mieli by konkurencję z prawdziwego zdarzenia a nie tzw. przemysłówkę.

Doskonały chirurg, o wysokich kompetencjach, profesjonalista przez duże "P". W sposób rzeczowy, precyzyjny i przystępny tłumaczy "zawiłości" medyczne oraz metody leczenia. Niezwykle ciepły, taktowny, przyjazny pacjentom, każdego z nich traktuje w sposób szczególny i wyjątkowy. Mimo młodego wieku wysokiej klasy specjalista oddany swojej profesji. Jestem pełna uznania dla jego fachowości, zaangażowania i wrażliwości. Zdecydowanie w pełni godny zaufania i POLECENIA !