dr hab. n. med. Michał Powolny

Wyrażam wielki szacunek dla dr.Michała Powolnego oraz całemu personelowi oddziału położnictwa Kliniki MSWi A w Warszawie.Wielki człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem również kulturą osobistą.Miałam wielkie szczęście że trawiłam na tak wspaniałego specjalistę i człowieka z czułym sercem.Dziękuję Panie Profesorze

Widząc tyle pozytywnych opinii aż trudno uwierzyć, że ten sam lekarz o mało mnie nie zabił 26, prawie 27 lat temu i to tylko dlatego, że był odwiecznym wrogiem nie żyjącego już Profesora Dębskiego. To profesor Dębski w usg zobaczył, że nie ma możliwości rodzenia przez moja mame sn tylko cc. Zaczepiłam się główką o trzewia mojej mamy. Spór trwający miedzy lekarzami przedłuż moje urodzenie aż o prawie 3 tyg. Czy tak postępuje lekarz z powołania? Bardzo żaluje, że Profesora Dębskiego nie ma już z nami, obecnie sama jestem w ciąży i ogromnym zaszczytem było by prowadzenie ciąży właśnie u niego, a nie u Profesora Powolnego.

Do profesora trafilam przypadkowo i to w zlym stanie, przede wszystkim emocjonalnym. Fantastyczny czlowiek, wybitny ginekolog.

Bardzo kompetentna osoba, delikatna, uprzejma, kulturalna. Polecam!

Bardzo kompetentna osoba, delikatna, uprzejma, kulturalna. Polecam!

każdy lekarz powinien być z powołania tak jak lekarz: dr hab. nauk med. Michał Powolny

każdy lekarz powinien być z powołania tak jak lekarz:

dr hab. nauk med. Michał Powolny

bardzo dobry lekarz. leczę się u niego wiele lat.

bardzo dobry lekarz. leczę się u niego wiele lat.

Polecam wszystkim!!!! Takiego lekarza ze świeczką szukać :D

Polecam wszystkim!!!! Takiego lekarza ze świeczką szukać :D

Pan Prof.M.Powolny jest najlepszym lekarzem z jakim kiedykolwiek miałam styczność niezależnie od specjalizacji. Jako ginekolok-położnik jest poprostu świetny, bardzo kompetentny, poświęca pacjentkom tyle czasu ile potrzeba, za każdym razem przeprowadza bardzo dokładny wywiad i badanie, interesuje się stanem zdrowia swoich pacjentek. Jest lekarzem z powołania i zamiłowania. Prowadził 2 moje ciąże i za każdym razem byłam pod super opieką lekarską - w razie jakichś problemów zdrowotnych czy wątpliwości mogłam dzwonić i się konsultować bez ograniczeń. Dla mnie najlepszy lekarz pod słońcem do którego trafiłam dzięki poleceniu koleżanki. Sama też polecam swoim koleżankom - jedna z nich podczas ciąży też była prowadzona przez Pana Profesora i była również zachwycona fachowością i podejściem do pacjenta. Super człowiek, super lekarz.

Witam, Byłam jestem pacjentką Pana Profesora Michała Powolnego. Jest świetnym fachowcem, ma ogromne doświadczenie, ogromną kulturę osobistą. Prowadził mi ciążę i pomimo tego, iż nie był przy samym porodzie, pojawił się następnego dnia, choć nie musiał. Pamiętał o mnie. Profesor przez duże "P". Wyjątkowy człowiek! Wielu powinno się od niego uczyć. Pracuje w szpitalu MSWiA na oddziale ginekologii i położnictwa, ale wiem, że też w Klinice Zdrowia i Urody przy ul. Sobieskiego. Anna Mickiewicz

Witam,
Anna Mickiewicz

Pan Profesor leczy moją mamę od 30 lat. Ja rodziłam się pod jego czujnym okiem, a teraz moja córka także przyszła na świat pod jego opieką. Tylko dzieki ogromnej wiedzy, doświadczeniu i nie lekceważeniu nawet najdrobnijeszych rzeczy, mimo wielu komplikacji szcześliwie pojawiła się na tym świecie. Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. 100% powołanie i kultura osobista jakiej się już nie spotyka.