dr n. med. Michał Rabijewski

Endokrynolog

Kompetencje 10/10! Patrząc na wyniki badań i słysząc mój opis objawów zdiagnozował mnie w kilkanaście sekund. Poprzednich dwóch lekarzy stwierdzało, że cóż już pan tak ma, trzeba się nauczyć z tym żyć. Z zachowania fakt trochę specyficzny, ekscentryczny ale do lekarza się idzie po to aby wyleczył a nie na towarzyską pogawędkę. Jeżeli komuś nie odpowiada zachowanie Dr to nie ma przymusu leczenia się u Niego. Co do czasu wizyty nie mam zastrzeżeń, jak miałem pytania na każde mi rzetelnie odpowiadał a jeśli nie i byłem tylko na kontrolnej konsultacji to kilka zdań recepta i czego wymagać więcej.

Doktor Rabijewski wyleczył mnie z rzadkiej choroby, z która odsyłano mnie z kwitkiem z całej Polski. Lecze się u niego już 10 miesięcy i śmiało mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Doktor wytłumaczył mi łopatologicznie na co jestem chory, wiedział jak to leczyć i był bardzo konkretny. Smiało mogę polecić, w szczególności facetom z rzadkimi chorobami andrologicznymi.

Panie Docencie, nie tytuł świadczy o kulturze człowieka. A wręcz przeciwnie taki tytuł do kultury zobowiązuje. Znam wielu docentów, którzy zachowują się grzecznie i szanują innych ludzi, nawet tych bez tytułu, ponieważ szacunek dla innych określa wartość człowieka. Ja od najmłodszych lat uczę swoje dziecko szacunku dla ludzi i zwierząt. To tak na marginesie, ponieważ szacunek okazywany innym jest wartością nadrzędną. Dlatego boli mnie to i przykra dla mnie jest taka sytuacja gdy osoba, która powinna być wzorem i przykładem szacunku dla innych ludzi z racji wykonywanego zawodu, obnosząc się swoim tytułem bywa wyniosły i arogancki i traktuje ludzi niegodnie. A tak w ogóle to Pan Docent jest świetnym fachowcem, bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem, odważnym człowiekiem, wybitnym endokrynologiem, godnym polecenia. Gdyby tylko Pan Docent potrafił zapanować nad nerwami i był mniej porywczy byłby wzorem do naśladowania. Pozdrawiam serdecznie, życzę wielu sukcesów i owocnej pracy oraz dużo wyciszenia i spokoju.

Bardzo kompetentny lekarz, ale ma tylu pacjentów, że nieraz mam wrażenie, że chce jak najszybciej "załatwić" pacjenta, więc nie da dojść do słowa. Nieoceniony specjalista od męskich spraw.

Najbardziej kompetentny lekarz od męskich hormonów jakiego spotkałem, a byłem już u kilku "profesorków". Zna się naprawdę na swoim rzemiośle. Facet facetowi nierówny: jeden potrzebuje wyższego poziomu hormonów, drugiemu wystarczy niższy i nie należy się ślepo kierować normami, jak robili to ci profesorkowie, że jak testosteron w granicach normy to OK. Otóż nie OK. Jeżeli pacjent ma objawy niedoboru przy prawidłowym poziomie T, to należałoby podejrzewaćpolimorfizm genu receptora androgenowego i podnieść stężenie hormonów. Ale to było za trudne dla pozostałych andrologów.

najbardziej kompetentny lekarz jakiego w życiu spotkałem. po zapoznaniu się z wynikami moich licznych badań wytłumaczył co jest nie tak, co i jak należy zrobić oraz logicznie przedstawił dlaczego leczenie proponowane przez poprzednich lekarzy było błędne. wizyta trwała ok 20 minut, z czego większość czasu mówił (i rozrysowywał problem na kartce) doktor. To chyba jedyny lekrz w PL znający się porządnie na męskich hormonach. Polecam.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Czas trwania pierwszej i zarazem ostatniej mojej wizyty u tego lekarza to 3 minuty. Mam poważne problemy z tarczycą od wielu lat, plus guzki, na których była wykonywana wcześniej biobsja, ale Pana doktora nie zaiteresowała badania, wyniki usg, czy biobsji. Spojrzał tylko na ostatnie wyniki badań hormonów (sprzed 5 miesięcy) i stwierdził, że są to "świeże" badania - nie chciał nawet wypisać skierowania na nowe... Porażka... Zdecydowanie nie polecam.

Dr Rabijewski jest bardzo dobrym lekarzem. Jako pierwszy poważnie zainteresował się moim problemem i niemal natychmiast rozpoczął diagnozowanie i skierował mnie na liczne badania. Na początku pierwszego spotkania Pan dr był dość oschły, później się rozkręcił. Przy kolejnych wizytach był bardzo miły i wykazywał duże zainteresowanie. Jest konkretny, szybki i nie lubi długiego omawiania problemu. Nie należy na to zwracać uwagi. Jest na tyle świetnym specjalistą, że nie potrzebuje rozwlekłych rozmów dotyczących poszczególnych problemów zdrowotnych. Szczerze polecam.

Pomógł przy mojej pomocy. Czasami umykają mu ważne fakty, dlatego należy podczas wizyty zwracać szczególną uwagę, gdyż ma tyle pacjentów( jest dobrym specjalistą ) , że czasem może o czymś zapomnieć. Ale ogólnie pomógł mi przy mojej pomocy, gdyż uparłem się na pewne badania, których mi nie zlecił. Na interpretacji wyników hormonalnych, zwłaszcza hormonów płciowych zna się chyba najlepiej w kraju. POLECAM. Przy odrobinie szczęścia może pomóc. Inni nie potrafili przez ponad 12 lat. Dziękuję Panie Doktorze.

wizyta trwa ok 5 minut, błędnie wypisuje recepty, przepisuje lek, który jest juz wycofany z rynku, co świadczy o jego niewiedzy, źle wpisuje dawkowanie leku