lekarz Michał Reszelski

urazy narządu ruchu-złamania kości i skręcenia stawów.artroskopia i rekonstrukcja więzadeł kolana,zaopatrzenie łąkotek i chrząstki stawowej.endoprotezoplastyka kolana i biodra
leczenie dol. ...

leczenie dol. bólowych kręgosłupa met Mc Kenziego

Polecam tego lekarza! Jest szybki, skuteczny, merytoryczny. Wytłumaczył schorzenie i podał zestaw ćwiczeń, które mają przywrócić sprawność kończyn. Nie musiałam dużo tłumaczyć, lekarz sam konczyl za mnie i doskonale zdiagmozowal problem. Dodatkowo mila aparycja, bardzo sympatyczny i pomocny! Polecamm!!!

Bardzo grzeczny i kompetentny lekarz, uprzejmy dla pacjenta. Byłem na pierwszej wizycie. Zrobił mi usg stopy, wytłumaczył dalsze leczenie . Polecam innym. Piotr

Doktora Reszelskiego poleciła mi koleżanka, od wielu lat cierpiałam na bóle kręgosłupa, chodziłam po całym Gnieźnie od lekarza do lekarza, ale żaden nie potrafił doradzić mi nic sensownego. Poszłam na wizytę prywatnie, doktor mnie wysłuchał zbadał i powiedział, że konieczny będzie rezonans. Umówił mnie na wizytę tydzień później, już na fundusz i dał skierowanie, na rezonansie wyszło ze mam uszkodzony dysk !!! Niestety nikt przed doktorem Reszelskim się nie pofatygował, żeby zlecić mi jakieś badania i porządnie wszystko sprawdzić. Pan doktor pokazał mi jak mam ćwiczyć, czego unikać i przepisał leki, dostałam też skierowanie na rehabilitację. Teraz jest już lepiej, kręgosłup już prawie nie boli. Z całego serca polecam doktora Reszelskiego, ma super podejście i chętnie zleca badania.

Bardzo dobry, polecam. Mąż jest po operacji artroskopii kolana i wszystko super. Po operacji kontrole i kontakt bez problemu, można dzwonić na komórkę, zawsze ma czas. Bardzo miły i konkretny polecam Kinga

fachowiec bolał mnie łokieć i od roku nikt mi nie mógł pomóc a byłem u 3 ortopedów zbadał mnie zrobił usg uśmiechnął się podał mi zastrzyk i powiedział że przestanie boleć za 2 dni --i nie boli wizyta trwała niecałe 10 min

wizyta trwała niecałe 10 min

bardzo dobry syn złamał noge w kostce i był leczony w gipsie (kilka tygodni)-codziennie miał większe bóle(nie wspomne jak byliśmy traktowani-słyszeliśmy tylko że noga zlamana musi bolec).Poszliśmy na wizytę do doktora do Domu Lekarza i powiedział że jest przemieszczenie i musi być operacja.Jest po operacji 2 miesiące i wszystko jest dobrze ,nie bylo żadnego gipsu ,chodzi już bez kul.żałuje że nie poszliśmy od razu straciliśmy mnóstwo czasu i cierpienia .dziękujemy doktorze

Super od prawie 2 lat bolał mnie kręgosłup(po porodzie) i chodziłam od rodzinnego do kilku ortopedów.Wszyscy mówili to samo dzwiga pani więc musi boleć dostawałam leki p-bólowe ,zabiegi i tak w kółko.wyczuwałam że traktowali mnie jak wariatkeByłam w piątek na wizycie ,potraktował mnie serio ,wytłumaczył że nie jest to nic strasznego dostałam zastrzyk i pokazał mi ćwiczenia które robie co godzine i dzis rano obudziłam się pierwszy raz bez bólu i cały dzień już mnie nie boli.Oby tak trwało wiecznie .Wielkie dzięki.Polecam wszystkim

Bardzo dobry polecam jestem po operacji artroskopii kolana i wszystko super a mój dziadek rok temu miał operacje wszczepienie endoprotezy biodra i też wszystko w porządku a nie mógł prawie chodzić.po operacji kontrole i kontakt bez problemu można dzwonić na kom.czasami sie śpieszy ale ogólnie miły polecam Asia

polecam Asia

Trenuję koszykowkę,miałam uraz kolana.po wypadku byłam leczona w 3 miejscach-gips.orteza .rehabilitacja zastrzyki -kilka miesięcy i nic było coraz gorzej.Obecnie jestem 2 mce po artroskopii (dr Reszelski) i wracam do sportu.Polecam.dużo pacjentów,przyjmuje szybko ale konkretnie badanie ,USG.i po 10 min mam skierowanie na zabieg(Lutycka) bez zbędnego ściemniania.a potem kontrole bez problemu.