Polecam, systematycznie w miare potrzeb korzystam i zawsze jestem zadowolona! Leczenie bezbolesne, wyrwanie zeba bezbolesne zero bolu potem, czyli pelny komfort!

Świetny specjalista , kompetentny i bardzo miły człowiek, doskonale wytlumaczyl mi na czym polega leczenie i wstawianie implantów , dzięki temu bez stresu przeszłam wszystkie zabiegi , serdecznie dziękuje i życzę wielu sukcesów 🙂

Polecam w 100%, czekałam z wyrwaniem zęba mądrości ok 10 lat, ponieważ żaden dentysta nie chciał się podjąć usunięcia zęba leżącego blisko nerwu twarzowego lub chciał ale nie był do końca przekonywujący dla mnie. Przychodząc do Ambasady uśmiechu nie było to żadnym problemem dla doktora. Rozmowa treściwa. Dzisiaj jestem po zabiegu, nadal mam czucie we wszystkich komórkach i szczęście w oczach.W czasie wyrywania czułam fachowość i czujność. Zawsze tu wrócę.

Wszczepiałem 6 implantów u tego dentysty. Bałem się strasznie bo jeszcze miałem mieć wesele 2 miesiące po zabiegu a z drugiej strony chciałem mieć zęby na to wydarzenie...... Cała operacja była bezbolesna a wręcz przyjemna, później była niewielka opuchlizna ale nic nie bolało. A największy szok miałem jak korony na implanty doktór zamontował mi już po 2 tygodniach i na innych zebach. Mam od 3 lat super uśmiech i jestem mega zadowolony. POLECAM

Od lat zawsze bałam się dentysty. Kładąc się na fotelu miałam duży stres i mokre plecy ze strachu. Kiedy znalazłam tą kliniką ambasada uśmiechu wszystko się zmieniło! Tam naprawdę nic a nic nie boli :) !! Pierwszy raz w życiu... a już trochę lat mam, trafiłam na stomatologa który powiedział mi wszystko o moim uzębieniu oraz że leczenie nie będzie bolało. I rzeczywiście nic nie bolało. Poza tym atmosfera panująca w ambasadzie uśmiechu jest świetna, człowiek nie czuje się jakby szedł na "ścięcie " tylko od samego progu widać uśmiechnięty personel, który wita i który należycie zajmuje się pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujące przy lekarzu są przemiłe (pozdrawiam panie Asię i Lucynę).
Również pani wykonująca higienizacje to przemiła i fachowa osoba która jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziękuje !!!! Jestescie super specjalistami... ekipą ... a przede wszystkim wspaniałymi ludźmi...
pozdrawiam... Ania

Pan doktor jako jedyny dentysta postawił dobrą diagnozę i uratował mojego zęba którego kilkunastu dentystów (i nie tylko w Opolu bo chciałam koniecznie uratować mojego zęba) powiedziało że trzeba usunąć. A Pan doktor go naprawił.... już ponad 4 lata temu. Wszystko jest dobrze do dzisiaj. Mam zęba, zaoszczędziłam kilka tysięcy złotych i pięknie się uśmiecham. Jestem bardzo zadowolona. Wysłałam męża, dziecko - mają zdrowe i w dodatku piękne zęby.... dzięki Panu doktorowi.

Wszystko jest dobrze do dzisiaj.

Profesjonalnie I bardzo miło. Jedyny dentysta który dba o dobro pacjenta a nie swojego portfela. Mam wspaniały uśmiech dzięki bardzo rzetelnej ocenie moich zębów oraz zaprojektowaniu mojego uśmiechu na nowo. Pan doktor jest bardzo miły. Wszystkie zabiegi są bezbolesne (nawet wyrwanie ósemki i wkręcenie 2 implantów). Polecam leczenie !!!

Odradzam to człowiek zarozumiały i arogancji . Już na 2 wizycie podniósł nam cenę cennikową z 200 zł na 340 mimo , że nie zrobiono nic ponad opisu wizyty z cennika . Potem po 3 wizycie dowiedzieliśmy się, że za kolejne wizyty naszego syna cena wzrasta ze 150 na 170 zł (takich wizyt planowano około 25. Nie uznawał żadnego kompromisu , przekonany o swojej świętej racji do prawa zmian ceny w sposób dowolny. Nie skory do żadnego kompromisu. Sprawę nie dotrzymania warunków umowy skierowaliśmy do miejskiego Rzecznika Konsumenta a jak trzeba będzie to pójdziemy i do sądu. Jeżeli kogoś jeszcze tak załatwił polecamy taką drogę uczenia przyzwoitości.

Szanowni Państwo odradzam tego stomatologa. Odstrasza arogancją i wysokim mniemaniem o samym sobie. Dodatkowo jego konsultacja okazała się zupełnie chybiona. Poradził bowiem usunięcie zęba, twierdząc że to jedyne wyjście z sytuacji, z kolei inny dentysta podjął się ratowania zęba. Na wizytę do Pana doktora czekałam prawie 3 miesiące. Sam piękny gabinet to nie wszystko

Szanowni Państwo

Super sprawnie wyrwał moją złamaną na rowerze jedyneczkę i wkręcił implanta. Po godzinie opuściłem gabinet bez wybitego zęba ale z implantem i zębem w implancie. A wszystko wygląda jakby było moje, super naturalnie. Jestem pod wrażeniem!