lek. dent. Michał Rutkowski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pierwszy dentysta w Rybniku do którego dzieci chętnie idą ;) Córka wyszła zadowolona z gabinetu choć bardzo się bała tej wuzyty .Polecam .

pani pracująca w tym gabinecie nigdy NIE POWINNA nazywać sie stomatologiem dziecięcym.Córka była 1 raz u dentysty- ta pani na dzien dobry podała jej znieczulenie mega igłą.Po histerycznej reakcji córki jaką wywołał ból, stwierdził,iż dziecko nie współpracuje więc nie da się nic zrobić. Na szczęscie znalazłam świetnego stomatologa dziecięcego.

Byłam z córką u pana doktora i po wizycie byłyśmy obydwie bardzo zadowolone, doktor ma dobre podejście do dzieci i przede wszystkim cierpliwość :-) Natomiast co zauważyłam to, że gabinet był bardzo czysty, bo kiedyś byłam u jednego stomatologa i po jednej wizycie już tam nie wróciłam- był syf.

Usługi stomatologiczne na bardzo wysokim poziomie. Polecam tego lekarza zarówno "małym jak i dużym pacjentom". Zadowolona pacjentka z Wodzisławia Śl.

Zadowolona pacjentka z Wodzisławia Śl.

Nie polecam tego stomatologa bo jest nie odpowiedzialny

Nie polecam tego stomatologa bo jest nie odpowiedzialny