prof. Michał Stanisićprof. Michał Stanisić - zdjęcie profilowe

prof. Michał Stanisić

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Bardzo kompetentny i dokładny specjalista naczyniowy. Leczę u pana doktora zakrzepicę, i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Mocno polecam

Z duzą nadzieją umówiłam się na zamykanie naczynek na nogach,ponieważ słyszałam dobre opinie o p.doktorze.Obsługa b.miła,sterylnie,bezpiecznie.Zaczynamy zabieg,który trwał kilka minut i kosztował 350z.Było mi po prostu bardzo przykro........

Po 5 latach opieki Doktora żyję..mam się wspaniale...i zamiast amputacji,,,robię dziennie 5 km na własnych nogach...dziękuję Panu...Franciszek R....

Dobry specjalista i jedyny oferujący najnowocześniejsze metody leczenia niewydolności żylnej. Polecam

Leczę żylaki od kilku lat. Na pierwszej wizycie bardzo dokładnie zdiagnozował schorzenie i przedstawił możliwości i sposoby skutecznego leczenia. Na każde postawione pytanie wyczerpująco odpowiada pacjentowi. Uważam Pana doktora za bardzo dobrego fachowca, który stosuje nowoczesne (najnowsze) metody leczenia.

To najwspanialszy lekarz na świecie to lekarz 22 wieku pomaga jak może najlepiej nie zna słowa nie możliwe ratuje do skutku Dziękuje Panie Doktorze za uratowanie mojej nogi

super lekarz godny polecenia dużo czasu poświęca na pacjenta tłumaczy na czym polega choroba mój ojciec trafił do pana doktora z zapchaną tętnicą szyjną pan doktor uratował mu życie pozdrawiam;;;;;

Bardzo dobry fachowiec ( zabieg angioplastyki wykonał mi bez zarzutu ), "ludzki" lekarz ( co dzisiaj nie jest kwestją oczywistą )wyczerpująco i z dużą cierpliwością tłumaczy pacjetowi na czym jego dolegliwość polega i jak ją leczyć. Jedynym minusem jest fakt, że leczenie u doktora najlepiej zacząc prywatną wizytą ( a to już raczej wina systemu opieki zdrowotnej w Polsce a nie samego doktora ).

Wspaniały,kompetentny lekarz, miły człowiek potrafiący rozładować napięcie pacjenta przed operacją, doskonały specjalista. Dezydery R.

Witam,serdeczne życzenia noworoczne od pacjenta który żyje i ma się bardzo dobrze dzięki Panu,,któremu nikt nie dawał szans,Dużo dobrego doktorze,Franciszek R.