Michał Stępowski

Niemiły i niekompetentny lekarz. Trafiłam do niego na izbę przyjęć po upadku z konia ze złamanym palcem i bólem kolana. Nawet nie dał mi dokończyć jak doszło do urazu kolana, zbadał tylko pod kątem złamania, nie wziął nawet pod uwagę uszkodzenia więzadeł, nie zlecił żadnych badań obrazowych. Rękę wsadził w gips, zalecił kontrolę w poradni ortopedycznej po 7-9 dniach. W poradni byłam po 8 dniach, po ponad godzinie czekania pod drzwiami pomimo umówienia na godzinę otrzymałam od innego niemiłego i kompletnie obojętnego na pacjenta lekarza informację, że kontrola po 8 dniach to bzdura i mam przyjść za kolejny tydzień. O nasilającym się bólu kolana nawet nie chciał słuchać, bo wizyta dotyczy palca, na kolano muszę mieć osobne skierowanie. Nie polecam.

boczne przyparcie rzepki zdiagnozowane już na 1 wizycie u innego ortopedy, ten leczył mnie na tą przypadłość 2 miesiące faszerował lekami i zastrzykami, nic nie pomagało a było coraz gorzej i pomóc nie mogło przy tej przypadłości. czeka mnie długa rehabilitacja i nie wiem czy odzyskam pełną sprawność, przy szybkiej diagnozie byłoby to możliwe. nie zna się na biomechanice stawów i innych metodach oprócz leków i zastrzyków. postawa wiem lepiej od pacjenta.

Po wizycie u Doktora musiałem ochłonąć. Pierwszy raz zdarzyło się że lekarz poświęcił mi prawie godzinę czasu!!!!! Zbadał mnie bardzo dokładnie, następnie usg i bardzo precyzyjne omówienie mojego problemu z kolanem. Po zastosowanym leczeniu zastrzykami do kolana ustąpiły mi bóle, a proponowali mi wstawienie protezy. Za wizytę zapłaciłem 150 zł., choć uważam że była warta znacznie więcej. Polecam wszystkim tego przemiłego DOKTORA, doktora przez duże "D". Roman Kwinte.

Polecam doktora. Jest rzetelny, dokładny i spokojny, w czasie wizyty nie odczuwa się pośpiechu. Podczas usg kolana dokładnie wszystko tłumaczy. Po artroskopii diagnoza okazała się prawidłowa.

Bardzo zadowolony jestem z konsultacji, wysoka kultura i zaangażowanie to podstawa. Pan doktor wszystko wytłumaczył mi. Bardzo pomógł. Daniel Rosiński

Ja jestem bardzo zadowolana z wizyty profesjonalne badanie wszystko zostało mi wytłumaczone a i lekarz bardzo sympatyczny.Polecam każdemu.

2 dni temu opuściłam szpital miejski. Byłam operowana przez dr Stępowskiego. Przed operacją nie byłam u niego prywatnie. Chciałam wyrazić wobec niego, jak i dla całego oddziału bardzo pozytywną opinię na tej stronie, ale natknęłam się na ten komentarz. Jest straszny i krzywdzący. Ten lekarz jest bardzo uprzejmy i na pewno nie ma głupiego uśmiechu. Nie wiem kto mógł coś takiego napisać

Przeczytałam opinie o tym Panu i zdębiałam. Czy to na pewno ten sam człowiek? Miałam nieprzyjemność być leczoną tego Pana i szczerze go nie polecam. Każde moje pytanie zbywał durnym uśmieszkiem, nie raczył nic powiedzieć, nie mówiąc o udzieleniu jakiejkolwiek rady. Nie wiem, czy ten Pan traktuje tak tylko pacjentów na wizycie publicznej, ale na prywatną na pewno do niego się nie wybiorę. NIE POLECAM!

Bardzo dobry fachowiec. Przy tym uprzejmy i rzeczowy. Badania wykonuje z niezwykłą rzetelnością. Jasno i "po ludzku" tłumaczy co zdiagnozował i co dalej należy z tym zrobić. Bardzo się cieszę,że trafiłam do tego lekarza ( a był to przypadek). Oby więcej takich specjalistów.

Pan Doktor zdecydowanie spełnił moje oczekiwania, zna się na rzeczy, kompetentny, uprzejmy, same superlatywy! Polecam odrazu udać się do niego, zamiast chodzić po szpitalach gdzie traktują ludzi na prawdę strasznie.. Zdecydowanie Bardzo Dobry lekarz!