Michał Sulik

Chodzimy do dr. Sulika całą rodziną (my, nasze dzieci i rodzice). Nie zamienilibyśmy dr Michala na żadnego innego stomatologa :). Jest super :).

Pan doktor przyjmuje w swoim Gabinecie Dental Patio na ul. Zaruskiego w Gdyni Chwarznie ,polecem serdecznie.

Bardzo dobry lekarz byłam dziś w gabinecie,ale nikt nie chciał mi udzielic informacji,gdzie pracuje.Może ktoś wie gdzie teraz przyjmuje, bo na Witominie już nie pracuje

Zdecydowanie polecam Pana Doktora, nie tylko wspaniały fachowiec ale także fantastyczny człowiek, co w tym zawodzie ma ogromne znaczenie. Poświeca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, bez pośpiechu, wyjaśnia zakres i przyjętą metodą leczenia. Super profesjonalne podejście.

Zdecydowanie polecam Pana doktora. Jest to świetny fachowiec. Kompetentny i kulturalny. Swoim podejściem do pacjenta oczarował nawet moje dzieci, które teraz nie chcą chodzić do żadnego innego dentysty.

Do gabinetu trafiłem przypadkiem, ale już tu zostanę. Mój problem został rozwiązany szybko i BEZBOLEŚNIE za całkiem przystępną cenę. Bardzo fajny kontakt z lekarzem i wszystko na miejscu nawet RTG, pełna profeska.

Do gabinetu trafiłem przypadkiem, ale już tu zostanę.
Mój problem został rozwiązany szybko i BEZBOLEŚNIE za całkiem przystępną cenę.

Kompetentny,dobry kontakt z pacjentem, komfort podczas wizyty... polecam kazdemu znajomemu. Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu..jesli tak mozna powiedziec o lekarzu-stomatologu. Polecam

Świetny specjalista.Genialne podejście do małego pacjenta,doktor jest w stanie zjednać sobie każdego wystraszonego i skutecznie poprowadzić leczenie.Klinika trzyma wysoki poziom od lat i chwała za to,bo to ciągle nie jest standardem tym bardziej szaco!Polecam miejsce.

Polecam pana doktora. Chodzę do niego od 4 lat, uczęszcza do niego również mój syn odkąd skończył 3 lata - świetne podejście do dzieci, syn przeżył bez stresu leczenie kanałowe w wieku 6 lat. Jedyny minus to ceny - niestety dość wysokie.

Chodzę do pana doktora z mężem i oboje jesteśmy zadowoleni z jego pracy.Polecamy wszystkim tego lekarza.