lekarz Michał Szczepański

3,7
3,7

Karolina

07.05.2015

Polecam dr Szczepańskiego. Rzeczowy, konkretny i zawsze trafia z diagnozą. Początkowo może wydawać się zdystansowany ale przy bliższym poznaniu jest naprawdę sympatyczny. Moja Mała uwielbia do niego chodzić i nie boi się, spokojnie daje się badać. Leki zawsze odpowiednio dobrane, zawsze trafione. Nasz pediatra numer jeden! Polecamy z czystym sumieniem!

Mateusz

21.08.2013

Zdarza się czasami, że potrzebujemy konsultacji lekarskich szybko. Dzisiaj dostałem informację, że zostanę przyjęty, 20 minut czekałem pod gabinetem aż wyjdzie pacjent po czym dowiedziałem się, że pan doktor mnie już dzisiaj nie przyjmie bo nie ma czasu, jest umówiony i musi iść do domu. To jakaś kpina i mało profesjonalne podejście do chorego. Nie polecam i radzę unikać jak ognia.

25.07.2011

Pan doktor Szczepański od lat leczy moje dzieci. Godny zaufania, kompetentny, nie nadużywa antybiotyków, a przy tym sympatyczny i uprzejmy. Polecam gorąco Pana doktora.

12.04.2011

Konkretny lekarz. Bez zbytniej wylewności, ale z profesjonalnym podejściem do małego pacjenta. Rzeczowy, jasno i dokładnie objaśnia co dolega i jak leczyć. Polecam dla kogoś kto przedkłada konkret nad "pitu-pitu".

02.02.2011

N I E P O L E C A M, nie zbadał nawet raz mojego syna a nas traktował odgórnie, nie przeprowadził wywiadu i podawał na skierowaniach objawy których moje dziecko nie ma!!!!! Ten pan pracuje w czd? jeśli to ten to porażka na maksa!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

ul. Szajnochy 8

Czołowa 40 S