Michał Szczepański

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
8 opinii

Zdarza się czasami, że potrzebujemy konsultacji lekarskich szybko. Dzisiaj dostałem informację, że zostanę przyjęty, 20 minut czekałem pod gabinetem aż wyjdzie pacjent po czym dowiedziałem się, że pan doktor mnie już dzisiaj nie przyjmie bo nie ma czasu, jest umówiony i musi iść do domu. To jakaś kpina i mało profesjonalne podejście do chorego. Nie polecam i radzę unikać jak ognia.

Pan doktor Szczepański od lat leczy moje dzieci. Godny zaufania, kompetentny, nie nadużywa antybiotyków, a przy tym sympatyczny i uprzejmy. Polecam gorąco Pana doktora.

Konkretny lekarz. Bez zbytniej wylewności, ale z profesjonalnym podejściem do małego pacjenta. Rzeczowy, jasno i dokładnie objaśnia co dolega i jak leczyć. Polecam dla kogoś kto przedkłada konkret nad "pitu-pitu".

N I E P O L E C A M, nie zbadał nawet raz mojego syna a nas traktował odgórnie, nie przeprowadził wywiadu i podawał na skierowaniach objawy których moje dziecko nie ma!!!!! Ten pan pracuje w czd? jeśli to ten to porażka na maksa!!!!

Po raz pierwszy na wiz u dr z dzieckiem na bilansie-wizyta bez zastrzeż.okazało się ze dr również konsultuje gastrologiczne syn jest pod stała opieka dr.(ma stałe problemy z układem pokarmowym.)

Bardzo dobry lekarz. Od lat leczy moje dzieci. Konkretny i uczciwy. Polecam

Opinia może być tylko jedna - najlepszy. Po pierwsze słowny i punktualny, a to wśród lekarzy naprawdę gratka. Ze świecą szukać pediatry, który jak mówi że będzie o 17.00 to jest o 17.00. Po drugie uczciwy. Leczy moją córkę już dwa lata. Wizyta jak wizyta - zgodna z ceną rynkową ale konsultacje i to praktycznie przez całą dobę to już wartość dodana. Jako młody rodzic to dla mnie naprawdę duży plus kiedy mogę w każdej chwili zadzwonić i poradzić się, upewnić, dopytać etc. Po trzecie dobry specjalista. Nie nadużywa antybiotyków, jak dotąd wszystkie diagnozy trafione w 100%, leki dobierane prawidłowo jak sądzę skoro objawy ustępują prawie "jak ręką odjął" No i po czwarte - naprawdę miły i sympatyczny człowiek, potrafiący nawiązać dobry kontakt z dzieckiem. Polecam tego lekarza. Dziękujemy Panie Michale!

Zdecydowanie nie polecam. Wyjątkowo mało uprzejmy, niekontaktowy, wulgarny. Wątpliwe kompetencje. Za wszelką cenę próbuje odwrócić uwagę od własnych błędów i zaniedbań w leczeniu - nawet kosztem zdrowia małego pacjenta. Nigdy nie przyznaje się do błędnej diagnozy /mimo, że są na to ewidentne dowody/, nie zna chociażby słowa "przepraszam". Dla dobra dziecka lepiej unikać tego pana.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny