lekarz Michał Szelągowski

Bardzo nieprzyjemny pan, nieuprzejmy od wejścia. Nie był skłonny tłumaczyć, odpowiedzi ‘nie’ i brak wyjaśnienia. Nie spodziewałam się takiego lekarza w luxmedzie, stereotypowy lekarz ‘na NFZ’. Nie polecam, bynajmniej jako osoba młoda.

Osoby, które piszą pozytywnie o tym lekarzu chyba były u innego, albo lekarz ma załamania nastrojów. Nieprzygotowany, nic nie tłumaczy, nie mówi co robi, człowiek sam musi się domyślać. Bada bardzo niedelikatnie i nie ostrzega, że coś wsadza, że może boleć, cokolwiek. Załamałam się po wyjściu. Jestem w szoku, że taki nieprofesjonalny człowiek pracuje w Luxmedzie.

Bardzo nieprzyjemny. Po wizycie zostaje tylko niesmak. Ma się wrażenie ze konsultacja z p. Doktorem jest mu całkiem nie na rękę i siedzi w gabinecie za karę.

Porada ginekologiczna, bardzo dobrze postawiona diagnoza, bez obaw polecam tego lekarza znajomym.

P. Michał nie dość, że jest świetnym lekarzem, jest także świetnym człowiekiem. Polecam gorąco

Bardzo uprzejmy i delikatny. Jest to moim zdaniem najlepszy ginekolog, który mnie badał

Najlepszy lekarz u jakiego byłam, super podejście pełen profesjonalizm i dlatego się zdecydowałam żeby prowadził mi ciąże.

Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami wyrazanymi na temat tego lekarza, naprawdę jest to najsympatyczniejszy lekarz o wyjatkowo pozytywnym podejsciu do pacjenta. Polecam.

Polecam.

Odpychający, nieprzyjemny i niekontaktowy lekarz. Nie polecam. NIe tłumaczy przyczyny problemu, szkoda czasu i pieniędzy(jesli ktoś chce skorzystać z usług prywatnie.

jestem zszokowana podejsciem tego Pana do pacjentek jak i członków rodziny, brak elementarnej kultury