lekarz Michał Szymczak

Bardzo polecam Pana Doktora! Profesjonalizm,dokładnie wyjaśnienie problemu,wysoka kultura i bardzo miła atmosfera.

Pan Doktor niezwykle kompetentny, konkretny z dużą dozą cierpliwości. Wzbudza zaufanie. Przedstawił konkretne alternatywy leczenia w najbliższym czasie .Godny polecenia. Z wdzięcznością dziękuję. Hanna Pyrzewska.

Z wdzięcznością dziękuję.
Hanna Pyrzewska.

Polecam Pana Doktora! Dokładny i rzetelny, wszystkie badania wykonane na pierwszej wizycie w gabinecie. Leki dobrane idealnie. Strzał w dziesiątkę!

Godny polecenia na pierwszej wizycie miałam wykonane wszystkie badania profesjonalne podejście do pacjenta

Do gabinetu Pana doktora trafiłam po wizycie prywatnej u innego kardiologa, który mnie tylko osłuchal i zlecił wykonanie diagnostyki na własna rękę. W gabinecie doktora wykonałam pełna diagnostykę kardiologiczna i tak również pozostałam pacjentką pod jego kontrolą. Polecam miły, rzeczowy o dużej wiedzy lekarz, który z pewnością ze względu na specjalizacje również z chorób wewnętrznych patrzy na pacjenta znacznie szerzej. Pozdrawiam Marta Kasprzyk

Pan Michał Szymczak jest rewelacyjnym lekarzem.Jest kompetentny,cierpliwy,zawsze uśmiechnięty.Jest mądry,empatyczny i pokorny.Potrafi w dostępny sposób wyjaśnić problem.Przy Nim pacjent czuje się bezpieczny.Z całego "naprawionego" serca😁dziękuję Panie Doktorze.Jolanta Cichocka.

Szybki kontakt, kompleksowa obsługa w jednym miejscu [ holter, próba wysiłkowa] skutecznie dobrane leki. Polecam

Polecam Super podejście i fachowość Badania wykonane profesjonalnie sumiennie i wszystko wyjaśnione. Najpierw przeprowadzony szczegółowy wywiad a później badanie.

Polecam
Super podejście i fachowość
Badania wykonane profesjonalnie sumiennie i wszystko wyjaśnione.
Najpierw przeprowadzony szczegółowy wywiad a później badanie.

Ogromna wiedza, doświadczenie, empatia i dobre podejście do pacjenta. Lekarz, który potrafi zdiagnozować, przepisać odpowiednie leki i wyleczyć pacjenta. Korzystamy z pomocy doktora od wielu lat i nigdy nas nie zawiódł.

Bardzo polecam tego lekarza, znakomite podejście do pacjenta. Szczegółowo i zrozumiale omówiony proces badania jak i wyniki. Młody, przyjazny, sumienny i z ogromem wiedzy, wrazie jakichkolwiek pytań, potrafi udzielić wyczerpującej odpowiedzi i rozwiać wszystkie nasze wątpliwości. Szczerze polecam!