dr n. med. Michał Tarnawski

Ortodonta

De Tarnawski leczyl mi zeby w latach 2001-2004. Mam bardzo pozytywne wspomnienia. Wowczas jeden luk kosztowal 1400pln a wizyta 50pln. 12lat po zakonczeniu leczenia moje uzebienie jest nadal w porzadku. Na podstawie mojego doswiadczenia polecam, choc pewnie czasy sie zmienily i wszystko drozsze a pacjetow cale mnostwo.

Bardzo dobry lekarz, bardzo fajny człowiek. Ma dużo pacjentów, czasami poślizgi w poczekalni, ale wie co robi i jest uczciwym, zaangażowanym lekarzem. W ciągu 3 lat leczenia (wykorzystanie nowatorskich metod) tylko raz byłam rozczarowana poświęceniem mi zbyt małej ilości czasu i brakiem wyczyszczenia zębów. Naprawiono to na następnej wizycie. Dziwią mnie opinie na temat cen aparatu - na cenę leczenia ortodontycznego w największym stopniu wpływa wiedza, doświadczenie i nieustanne dokształcanie się lekarza a nie tylko materiał, z którego zrobiony jest aparat... Mam nadzieję, że Pan doktor dalej będzie leczyć gdy moje dzieci będą miały zęby do ustawienia :)

Drogi ,ale gdyby to szło w parze z jakością - nie miałoby to znaczenia. Niestety ilość uwagi ,jaką dr poświęca pacjentowi jest znikoma nie sądzę ,aby ktokolwiek mógł podjąć trafne decyzje dot.leczenia-czasem skomplikowanego ,mając jednocześnie 3 pacjentów na fotelu. Zapłaciłam 3000 za aparat ,a dr zakładał go 15 min jednoczesnie pytając,czy jest następny pacjent.Jestem zawiedziona bo wiązałam spore nadzieje z tym leczeniem i czekałam na nie od odzieciństwa:(

Drogi ,ale gdyby to szło w parze z jakością - nie miałoby to znaczenia.

Ma dużo pacjentów i mało czasu. Chciałoby się żeby więcej objaśniał co robi z zębami od siebie. Zapytany udziela obszernej odpowiedzi i nie szczędzi czasu. Można podejmować dialog co do wątpliwości odnośnie leczenia, zawsze szczegółowo tłumaczy co i jak, dlaczego. W nagłych wypadkach ma czas żeby pomóc pacjentowi. Cena idzie w parze z jakością.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Gabinet w którym przyjmuje jest przejawem totalnej masówki, jednocześnie na fotelach obok siebie siedzą 3 osoby!!!, które Pan doktor obsługuje z doskoku poświęcając naprawdę mało czasu. Lekarz nie słucha, mało wyjaśnia. Ponadto cena wizyty 200 zł za konsultację??? Gdyby jeszcze było warto.Aby dowiedzieć się o "przemyśleniach" na temat leczenia trzeba przyjść na następną wizytę i zapłacić kolejne 200 zł. To nieporozumienie! Gdyby lekarz poświęcił więcej czasu można by od razu dowiedzieć się więcej i zdecydować czy proponowane leczenie nas interesuje i czy jest na naszą kieszeń. Wiadomo, że leczenie ortodontyczne z zasady nie jest ani przyjemne ani tanie, ale ten lekarz powinien dostać dyplom za to "jak nie powinno traktować się pacjentów"

Prawdziwy specjalista podchodzący poważnie do każdego pacjenta i któremu nie brakuje poczucia humoru! Wizyty u Pana doktora to prawdziwa przyjemność ;) Naprawdę polecam!

chodziłam przez 3 lata do tego właśnie lekarza, miałam aprat stały na gorna i dolna szczekę, po 3 latach bezradnie rozlozyl rece widzac pogorzszenie stanu uzebienia, musiałam znaleźć innego lekarza

Oprócz uprzejmości i kompetencji lekarza, warto też podkreślić higienę zachowaną w gabinecie na bardzo wysokim poziomie.

Wspaniały człowiek. Lekarz z powołania:)Doskonały w tym co robi.

Wspaniały człowiek. Lekarz z powołania:)Doskonały w tym co robi.

Drogi ortodonta. Nie informuje, że zazwyczaj pacjentem zajmuja się Panie które dopiero przyuczaja się do zawodu ortodonty. Po zdjęciu aparatu nawete nie sprawdził, czy zęby zostały odpowiednio wyczyszczone z kleju, czy nie zostały uszkodzone. Może kiedyś jak dr sam zajmował sie pacjentem był godny polecenia. Po moim doswiadczeniu - nie polecam.