Lekarz przeprowadził mi artroskopie po czym doznałam mocnego przykurczu kolana,robiono mi przez 4dni punkcję. Było gorzej niż przed zabiegiem. Dopiero w Świebodzinie dowiedziałam się co było i że mam wiązadło krzyżowe przednie zerwane. Nie polecam dr Tomiaka bo nie rozpoznaje urazów. POLECAM LORO w Świebodzinie (tam miałam artroskopie kolana po 3dniach odrzuciłam kule, 20/08/12 miałam rekonstrukcję wiązadła i teraz dochodzę do siebie jest ok) (urazu doznałam 7.05.11 naprawiają mi to co M.T mi zepsuł.)

oczekuję na zabieg podcięcia ścięgien achillesa u 3 letniego synka jak narazie jestem zadowolona ze na mojej drodze stanął lakarz który chce mi pomóc a jak będzie po to się okaże póki co polecam:)

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Była u niego z moim dzieckiem z praktycznie gotopwą diagnozą, chciałam aby specjalista potwierdził ją. doktor Tomiak ją wykluczył i stwierdził, że nasze dziecko ma dużo poważniejszy problem, ale on nie wie co to i musimy szukać u innych specjalistów, ale nie powiedział jakich. po kilku tygodniach poszukiwań trafiłam do znakomitego lekarza z Zielonej Góry, okazało się że pierwotna diagnoza byla w 100% trafna, czyli dr Tomiak mylił się i naraził nas na wysokie koszty. Nie dość, że nie potrafił postawić, ani nawet potwierdzić trafnej diagnozy, to jeszcze calkiem sporo wział za wizyte. Niggdy więcej nie wybiorę się do tego lekarza i nie polecam go nikomu. Zdecydowanie lepszym specjalistą jest Dr A. Nowak, który oprócz niezaprzeczalnej kompetencji i ogromnej wiedzy jest także sympatyczny, ma bardzo dobre podejscie do pacjenta, a przy tym wszystkim jest jeszcze dużo tańszy.

Bardzo dobry specjalista!!! Po 7 latach leczenia u innych lekarzy nareszcie poznałam właściwą diagnozę, której do tej pory nikt nie widział na zdjęciach RTG. Od dr dostałam skierowanie na TK, co potwierdziło wcześniej wystawioną przez dr Tomiaka diagnozę. Jestem w trakcie leczenia. Polecam - pacjentka.

Jestem po artroskopii kolana, którą robił mi doktor Tomiak. Efekt przekroczył najśmielsze oczekiwania. Wszystko zostało przeprowadzone bardzo sprawnie i profesjonalnie. Kolano w bardzo krótkim czasie odzyskało sprawność, pomimo bardzo wielu uszkodzeń, z którymi świetnie i bezproblemowo poradził sobie dr Tomiak. Doktor podchodzi do problemu z pasją i poświęceniem. Byłam zaskoczona, gdyż każdego dnia ma do czynienia z wieloma różnymi przypadkami, lecz zapał i chęć pomocy towarzyszył za każdym razem. Bardzo POLECAM !! w dzisiejszym świecie nieczęsto spotyka się tak rzetelnych ludzi

Bardzo kompetenty fachowiec .Doktor robil mi dwie artroskopie ,mam pelne zaufanie,godny polecenia ortopeda

Lekarz godny polecenia,polecam wszystkim. Fachowiec najwyzszej klasy

Lekarz godny polecenia,polecam wszystkim. Fachowiec najwyzszej klasy