Michał Wawrzyniak

kompetencje na 5 chociaż nie posiadam wykształcenia kierunkowego aby oceniać wiedzę czy umiejętności. Jest to jednak jedyny stomatolog, który od momentu odebrania telefonu wzbudził moje zaufanie. Nie zawiodłam się i polecam każdemu kto szanuje siebie, swój czas i pieniądze bo nie każdy stomatolog jest uczciwy. Wkrótce kolejna wizyta i z uśmiechem tam wracam.

Pożal się Boże, młody zapatrzony w siebie ...reszta się nie liczy. Budzi przestrach. Zero komfortu, o poczuciu bezpieczeństwa nie wspomnę.R

Wspaniały dentysta - zna się na rzeczy. Bardzo kompetentny, dokładny i do tego ma przystępne ceny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Byłam już u wielu dentystów, ale Pan Michał jest zdecydowanie najlepszym, jakiego spotkałam do tej pory. POLECAM WSZYSTKIM - zadowolona pacjentka :)

Polecam, poświęca pacjentowi dużo czasu, jest dokładny, uprzejmy, wizyta to czysta przyjemność.

najlepszy stomatolog jakiego pozałem - pełen profesionalizm!!

najlepszy stomatolog jakiego pozałem - pełen profesionalizm!!

Wielki profesjonalizm!Serdecznie polecam:-))

Wielki profesjonalizm!Serdecznie polecam:-))