dr n. med. Michał Wojcieszyn

Wspaniały lekarz wierzcie mi bo miałam styczność z wieloma lekarzami i każdy wysyłał mnie pod nóż. Pan doktor uratował mnie przed operacją. Serdecznie polecam.

jak najbardziej polecam. Niestety już mnie na niego nie stać - wizyta od 170 zł. W 2010 prowadził moją ciążę. Gabinet jak najbardziej spełnia wszystkie wymogi. W szpitalu zawsze dłużej się przy mnie zatrzymał, interesował się też zdrowiem dzidziusia. Bardzo żałuję, że nie stać mnie by prowadził teraźniejszą ciążę, ale z 1 wypłaty ciężko...ale jak najbardziej polecam!!!

gdy bylam w ciazy i dziecko normalnie zylo po jego wizycie niby u dziecka nie byla wykrywana akcja serca nie polecam bo gada pierdoly a opiera sie na innych podobnych przypadkach pozatym jest z niego jeden wielki casanowa zadnej pielegniarki nie przepusci wiem bo siostra miala praktyki w szpitalu nr 1

Najgorszy lekarz jakie spotkałam na swojej drodze. Niemiły. Nie polecam nawet wrogowi.

W kilku słowach nie jestem w stanie wyrazić, jak bardzo mi pomógł ten lekarz.począwszy od przesympatycznego kontaktu, rzetelności,wiedzy i kompetencji na ludzkim podejściu do kobiety kończywszy. z dużą cierpliwością odpowiadał na moje szczegółowe zapytania i poświęcił dużo czasu na wizytę i badanie.poleciłabym doktora najbliższym członkom mojej rodziny i przyjaciółkom.naprawdę warto.cena jaką podaję to cena z usg i cytologią.wyrazy uznania dla tego lekarza :))) ..miało być z badań bardzo źle a wyszło bardzo dobrze.ukoił moją duszę.

Wspaniały lekarz, pełne zaufania, cudowny człowiek.

Wspaniały lekarz, pełne zaufania, cudowny człowiek.

Polecam pana doktora w 100%. Prowadził moje dwie ciąże.

Polecam pana doktora w 100%. Prowadził moje dwie ciąże.

Lekarz godny polecenia, z resztą tak właśnie zrobiłam- poleciłam Go mojej najbliższej Przyjaciółce, Która teraz się wybiera do Niego na wizytę:) i otwarcie chwalę sobie Go mojej Mamie, Siostrze czy koleżance. Nie jestem pewna czy cena samej wizyty to dokładnie 170zł, ponieważ płaciłam nie tylko za nią, ale również za badanie cytologiczne oraz badania USG i wydanie recepty i łącznie płaciłam jakoś ok.300zł. Wiadomo, nie trzeba aż tyle wydawać przy jednej wizycie, ale dawno nie byłam u ginekologa, więc chciałam już skorzystać ze wszystkich potrzebnych mi badań. Pan dr Wojcieszyn jest życzliwym, kompetentnym, cierpliwym człowiekiem. Czułam się mniej skrępowana dzięki Jego profesjonalnemu podejściu i nie wstydziłam się pytać- wyjaśnił mi wszystko, co chciałam wiedzieć. Bez niepotrzebnego gadania głupot, bez nie dwuznacznych sytuacji, bez pośpiechu. SZCZERZE POLECAM!!!! -Karolina z Mysłowic:)

Ja nie moge nic złego powiedzieć myśle że w porządku lekarz byłam zadowolona po wizycie był uprzejmy z poczuciem humoru no i w końcu delikatny w badaniu godny polecenia polecam

Zdecydowanie polecam Tego Lekarza. Niestety dwa razy straciłam ciążę i dzięki niemu udało się uniknąć zabiegu łyżeczkowania ( inna pani doktor już mnie widziała na zabiegu ). Zawsze służy pomocą i fachowo ale w języku zrozumiałym dla każdego potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. W ciężkich dla mnie chwilach potrafił dodać otuchy. Prócz niego na oddziale ginekologiczno-położniczym pracują również dobrzy lekarze a pielęgniarki cały czas dbają o pacjentów. Jak uda mi się zajść w kolejną ciążę ( mam nadzieję że tym razem szczęśliwie zakończoną) to na pewno będę chciała, żeby poprowadził ją dr Wojcieszyn. POLECAM TEN ODDZIAŁ I PANA DOKTORA!!!!