Michalina Korzenecka

Szczerze i z pełną odpowiedzialnością nie polecam. Pani Korzenieckiej mówię nie . Zjada ją rutyna i zbyt pewność siebie . Żle znosi uwagi pacjenta .

Zjada ją rutyna i zbyt pewność siebie . Żle znosi uwagi pacjenta .

Leczę się ortodontycznie i jestem bardzo zadowolona . Aparat noszę już jakiś czas ale afekty są imponujące nie zamieniłabym tej lekarki na żadną inną w okolicy. Podejscie bardzo dobre.

Kompetentna Pani stomatolog, która posiada szeroką wiedzę na temat leczenia ząbków. Dzięki niej mam już proste uzębienie i piękny uśmiech. Przy tym jest bardzo miła i podchodzi do pacjenta indywidualnie.

Jestem stałą pacjentką Pani Michaliny Korzeneckiej. Jest to wyjątkowa lekarka, bardzo kompetentna, niezwykle dokładna i do tego przesympatyczna po prostu jako człowiek. Z całego serca polecam wszystkim, którzy szukają naprawdę profesjonalnego leczenia lub prostowania swoich zębów.

zdecydowanie polecam , wspaniałe podejscie do pacjenta , ilosc czasu poswiecona , wspaniala atmosfera w gabinecie , bardzo przyjazny czysty i cieply gabinet kameralny i zadbany . Pacjent czuje sie komfortowo . Fachowe podejscie i piekne wypełnienia , także moja córcia była zadowolona

WSPANIALY STOMATOLOG, PACJENTOWI POSWIECA DUZA ILOSC CZASU , DO WSZYSTKIEGO PODCHODZI KOMPETENTNIE , MA OGROMNA WIEDZE POLECAM SERDECZNIE , W GABINECIE PANUJE WSPANIALA , PRZYJAZNA ATMOSFERA

to moja ulubiona pani stomatolog. wyleczyła mi już wszystkie ząbki. zdecydowanie polecam. znajomym, rodzinie, wszystkim!