lekarz Michalina Warło

1,9

Bardzo profesjonalna i szybka reakcja Pani Doktor pozwoliła zniwelować wszystkie negatywne konsekwencje udaru. Dziękuje za fachową pomoc i opiekę podczas pobytu w szpitalu w Wodzisławiu Śląskim.

Bardzo nie przyjemna Pani NEUROLOG.. bezczelna nie tylko dla pacjenta.. Rozumiem, że rolą lekarza jest zganić jeśli trzeba, ale nie w sposób jaki ta Pani to zrobiła.. Przyjeżdżam na oddział niedość, że pretensje do ratowników, że przywożą przytomną kobietę, trochę ich rozumiem chcieli sprawdzić czy w wyniku drgawek nie doszło do wstrząśnienia mózgu, do tego pouczanie mnie kiedy ja jestem pod stała opieką neurologa i wszystko jest z nim konsultowane.. Po prostu Pani doktor nie służą nocne weekendowe zmiany, bo pracuje jak za karę 😀

Strasznie bezczelna Pani. Byłam z mężem w szpitalu ze skierowaniem na oddział. Mąż na nogach ustać nie umiał miał rwe kluluszowa i jeszcze inne podejrzenia, lewej nogi wogole nie czuł. Pani położna od razu go położyła a po półtorej godzinie zjawiła się Pani doktor i powiedziała że covid się skończył a z takimi pierdołami to do lekarza rodzinnego a nie leżeć do szpitala. Strasznie nie przyjemna Pani. Jak bym wiedziała to zajadę do Rybnika

Nie polecam! Pani jest bezczelna i bez kultury. Kiedy pojawiłam się ze skierowaniem na oddział szpitalny mialam niemiłą przyjemność spotkać się z Panią Doktor - z racji tego że mialam leżeć w szpitalu bylam bez makijażu i ubrana na luzacko a Pani Doktor ze swoją pogardą potraktowała mnie jak osobę głupią, niewykształconą i myślała, że pracuje jako sprzątaczka i to tylko dlatego że nie wyglądałam jak milion dolarów....szkoda słów. Szacunku wymaga się do każdego człowieka, niezależnie czy to sprzątaczka czy pracownik Urzędu Miasta.. Pani Doktor nie powinna mieć kontaktu z ...

Nie polecam! Pani jest bezczelna i bez kultury.
Szacunku wymaga się do każdego człowieka, niezależnie czy to sprzątaczka czy pracownik Urzędu Miasta.. Pani Doktor nie powinna mieć kontaktu z pacjentami.

W całym swoim życiu, nie spotkałam takiej osoby, nie nazwę tej Pani lekarzem gdyż według mnie lekarzem trzeba być z powołania i chęci pomagania chorym. Ta kobieta wręcz krzyczała do mnie gdy ja grzecznie poprosiłam o informację o stanie zdrowia rodzica. Ja rozumie frustrację każdy ma lepsze i gorsze dni ale wyżywanie się na osobach trzecich jest po prostu nie do przyjęcia. Lekarz powinien być osoba zaufana do której ma się szacunek i wiarę ze zrobi dla chorego co się da. Niestety nie wiem dlaczego ta Pani została lekarzem gdyż brak jej najważniejszej cechy emapti a o szacunku do pacjenta i rodziny już nie wspomnę. Podsumowujac, osobiście wolałabym czekać na konsultacje u innego lekarza lub jechać nawet 100km do innego szpitala niż mieć niemiła przyjemność jakiegokolwiek kontaktu z tą Panią.

Wspaniały lekarz, na którym zawsze można polegać. Szybko podejmuje decyzje i zrozumiale przekazuje informacje. Po konsultacjach z Panią doktor, w końcu mam dobrze dobrane leki i mogę normalnie funkcjonować. Do tej pory nie było to możliwe. Dziękuję!

Z dr Warło spotkałam się na Izbie Przyjęć Oddziału Neurologii w Wodzisławiu Śląskim. Nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem do pacjenta. Zostałam potraktowana bardzo źle, jakbym była nikim a Pani Doktor wiedziała wszystko... Zamiast zająć się problemem z którym przyszłam, wymyślała niestworzone rzeczy, była bezszczelna, niemiła, wręcz chamska. Zachowuje się jakby pracowała za karę i pod przymusem a pacjent to zło konieczne. Nie polecam i polecam unikać jeśli tylko się da. Można się tylko zdenerowować.

Ze skierowaniem na oddział neurologiczny miałam znikomą przyjemność poznać Panią doktor. Pierwszy raz w życiu lekarz na mnie krzyczał tylko dlatego że mam skierowanie do szpitala. Dała mi odczuć, że gdybym się u niej liczyła miejsce dostałabym od razu. Coś strasznego, jak może lekarz tak traktować bezkarnie pacjentów!!!???

Nigdy w życiu przez żadnego lekarza nie zostałam potraktowana w tak chamski sposób. Pani doktor jest osobą o raczej niskiej kulturze osobistej. Podczas wizyty wrącała złośliwe komentarze, przewracała oczami, miałam wrażenie, że robi mi łaskę, że w ogóle się do mnie pofatygowała. Nie polecam.

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Jestem zadowolona z przeprowadzonej diagnozy i dalszego leczenia. Na kazde pytanie zostala mi udzielona dokladna odpowiedz.