lekarz Michel Tarcha

Serdecznie dziekuje Panu Dr Tarcha za przyjecie mnie i wykonanie zabiegu podczas gdy w Szpitalu Miejskim potraktowano mnie krzykiem i wyzwiskami. Pan dr cierpliwie mnie wysluchal (niesamowite chcial dowiedziec sie co mi jest i poznac historie choroby!) i bez zadnego zawahania przeprowadzil zabieg. Fantastyczny! Cos niebywalego w ostatnich czasach w polskiej sluzbie zdrowia. Dziekuje za humanitarne podejscie i potraktowanie mnie z szacunkiem. Zycze duzo zdrowia i spokoju ducha!

Pan "doktor" siedząc przy biurku nawet nie raczył spojrzeć na moją spuchniętą, skręconą kostkę tylko zapytał mnie "czy zrobimy prześwietlenie". Bardzo żałuję że się zgodziłam bo Pani od rtg widząc że skacze na 1 nodze kazała mi samej iść po fartuch chroniący przed promieniowaniem a gdy założyłam go na odwrót usłyszałam "nie denerwuj mnie dziewczyno". Pogotowie w Gdyni to jest jakiś burdel na kółkach a Ci ludzie pracują tam za karę. A wracając do "doktora" zalecił mi słynne okłady z altacetu bo skoro rtg nie wykazało złamania to "noga jest ...

"doktora" zalecił mi słynne okłady z altacetu bo skoro rtg nie wykazało złamania to "noga jest zdrowa".

Mój tata trafił do pana "doktora" ze zbitą nogą, pan nie zrobił nawet prześwietlenia - zalecił okłady z altacetu:] noga puchła coraz bardziej, pokryła się sino-fioletowym kolorem, zaczęła boleć, tata zdecydował się iść do innego lekarza, który odrazu zapisał serię zastrzyków przeciwzakrzepowych i zlecił usg...oczywiście bardzo mocno skrytykował poprzedzającego "lekarza" czyli PANA TARCHĘ...Po zrobieniu usg okazało się, że tata ma 20 cm zator i mógł z powodu NIEKOMPETENCJI PANA TARCHY PRZENIEŚĆ SIĘ NA DRUGI ŚWIAT!!! WTEDY NIE SKOŃCZYŁOBY SIĘ TO TYLKO NA PARU NEGATYWNYCH KOMENTARZACH I NAPISANIU SKARGI!!!

Cztery miesiące temu byłam z córeczką. Lekarz profesjonalnie nastawił zwichnięcie ręki i na wszelki wypadek zalecił unieruchomienie. Dzisiaj wszystko jest już w porządku i córka jest w pełni sprawna. Rzadko spotyka się lekarza tak profesjonalnego i cierpliwego wobec dziecka. Gorąco polecam.

Przemiły pan. Oby więcej tak serdecznych i cierpliwych lekarzy. Szybko rozpoznał bolesne schorzenie (półpasiec). Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Wreszcie trafiłam na kompetentnego i życzliwego lekarza. Dokładnie obejrzał moją nogę. Od kilkunastu dni bolała mnie w kostce, a wcześniej zapisano mi jedynie "ziółka", a dr Tarcha zalecił jednak leczenie szpitalne. Polecam tego lekarza z całego serca.

Przemiły lekarz. Szybko i bezbłędnie rozpoznał moje schorzenie i skierował do dobrego specjalisty. Bardzo polecam tego doktora.

Doktor Tarcha prawidłowo rozpoznał naderwanie mojego ścięgna Achillesa i natychmiast wypisał skierowanie do szpitala. Wcześniej w Sopocie lekarka pierwszego kontaktu kazała jedynie masować i przepisała środki przeciwbólowe. Dzięki doktorowi Tarcha jestem już po operacji i moja noga ma się coraz lepiej.

pojechalam z moim synkiem poniewarz polknal szklana kulke lekarz powiedzial ze jak weszko to i wyjdzie.powiedzial ze zaleca obserwacje i tyle.powiedzialam ze niezamiezam stac cala noc nad luzeczkiem cala noc i patrzec kiedy moje dziecko moze sie udusi.nie zalecil rendgena nic powiedzialze jak jestem taka uparta to mam jechac do szpitala.wyszlam od niego bardzo zaniepokojona i pojechalam do szpitala.lekarz do d...

Dzisiaj wieczorem odwiedziłam z mamą pogotowie w Gdyni. Mame złapał ostry ból stopy. (zaznacze że mama unika lekarzy, więc naprawde ją musiało bolec skoro zdecydowała ze pojedzie na pogotowie).Pan doktor Michel Tarcha nawet nie zobaczył dokładnie stopy,prześwietlenie RTG było zlecone na moją prośbe.!!!!!!!!! Szok.Żadnej konkretnej odpowiedzi,żadnej pomocy nic nic. Potraktowano nas jak intruzów i niechcianych gości!!! PRosze unikac tego Pana!! A przy okazji pielęgniarka która z nim pracowała wypowiedziała sie że to napewno płaskostopie!!!Generalnie obsługa do D... Nie wiem po co zdecydował sie na bycie lekarzem.Bardziej pomogła nam Pani Magister z apteki przy szpitalu w Gdyni!! i jej bardzo serdecznie dziękuje !!!