lekarz Mieczysław Betlej

Ortopeda, Rehabilitant, Traumatolog

2,9

Byłam dziś z córką z przekazu lekarza rodzinnego rodzinnego, Pan doktor zrobił ja mnie bardzo dobre wrażenie. Od początku wizyty zwracał się z pełną kulturą, badanie lekarskie potwierdziło kompetencję i profesjonalność lekarza, wywiad medyczny również. Swojego czasu dużo chodziłam z mężem po specjalistycznych placówkach ortopedyczno rehabilitacyjnych i powiem szczerze, że niektórzy lekarze badają powierzchownie mało kompletnie, oraz wizyta na pewno była adekwatna do przebiegu. Pan doktor zadawał pytania, córka była bardzo zadowolona, na pewno można polecić pana doktora. Lekarz zlecił RTG kilku powierzchni by zobrazować całą powierzchnię kręgosłupa by wtedy ...

Byłam dziś z córką z przekazu lekarza rodzinnego rodzinnego,
Pan doktor zrobił ja mnie bardzo dobre wrażenie.
Lekarz zlecił RTG kilku powierzchni by zobrazować całą powierzchnię kręgosłupa by wtedy móc dać konkretną decyzję.

Dziękujemy za wizytę.

A ja jestem zadowolona z wizyty. Lekarz mnie zbadał, dał skierowanie na rehabilitację, prowadził długą rozmowę. Myślę, że negatywne komentarze wynikają z uprzedzeń. Jak dla mnie - było bardzo dobrze.

Pan powinien byl zostac ornitologiem, gdyz w ogole nie ma pojecia o ortopedii!!! Bedac u niego na wizycie wiedzialam o wiele wiecej o kregoslupie niz on! Jest nieprzyjemny, arogancki zeby nie powiedziec ze wredny! Kazdy kto wchodzi do gabinetu z gory jest traktowany jak oszust i symulant. Zastanawia mnie jedno- jak ten Pan zdobyl tytul lekarza???!!!

Po zdjęciu rtg stwierdzono dyskopatię odcinka lędzwiowego wybrałam się więc do owego lekarza. Po przejrzeniu przez niego opisu dołączonego do zdjęcia stwierdził że da mi przekaz na rehabilitację i opisał czego to ja nie powinnam robić. Siedzieć na niskich fotelach, sofach, jeżdzić autem, stać w miejscu, nie przechylać się do przodu. Fajne perspektyty dla osoby po 30-stce. Po skończonej rehabilitacji miałam zgłosić się na kontrolę. Trwała niespełna 4 minuty po czym stwietdził że jeśli nastąpiła minimalna poprawa to jego zadanie jest już skończone i mam się zgłosić do lekarza rodzinnego i on powie co dalej. Bardzo ciekawe jest to że lekarz nawet nie raczył przejżeć zdjęcia rtg na cd, ale nic dziwnego skoro u siebie nawet nie ma komputera, a nadodatek po niespełna 3 tygodniach wg niego wszystko jest ok i mogę wracać do pracy gdzie trzeba cczęsto bardzo cięzko się nadzwigać. Radzę omijać go z daleka.

dzień dobry, po otrzymaniu skierowania od ogólnego lekarza wybrałam się na rutynowe badania do pana Betleja, skierowanie dotyczyło odcinka szyjnego-rutynowe skierowanie na rehabilitację, poinformowałam lekarza, iż leczę również odcinek lędźwiowy, udostępniłam badania z tomografii. Pan zwany ortopedą dokonał badania organoleptycznego, wypisł skierowanie na rehabilitację, wizyta trwała niespełna 10 minut. Po wyjściu z gabinetu zaczełam odczuwać sinly ból w obrębie odcinka lędźwiowego, ból promieniował do lewej nogi, nazajutrz ból był nie do zniesienia, postanowiłam po przebudzeniu udać się do doktora z prośba o interwencję. Niestety zostałam potraktowana zdawkowo, lekarz stwierdził, iz ...

dzień dobry,
Niestety zostałam potraktowana zdawkowo, lekarz stwierdził, iz nie posiadam skierowania dotyczącego odcinka lędźwiowego i nie ma możliwości przebadania mnie ! tzw. "reklamacji" nie uwzględnia, może jednak PRZYJĄĆ MNIE PRYWATNIE!!!! na moje pytanie co mam zrobić, czy dzwonić po pogotowie, udzielił odpowiedzi iż sama wiem co w takich przypadkach winno sie robić.
Ponad to pragnę nadienić, iz przeez wiele lat jestem pod opieką PRAWDZIWYCH lekarzy z powołania, lekarzy z ogromem doświadczenia i wiedzy, niestety z racji zmiany miejsca zamieszkania zmuszona byłam do zmiany opieki lekarskiej.
Jak na moje nieszczcęście trafiłam na lekarza, który nie odczytując moich wyników badań nie dostosowała się do podstawowych zaleceń podczas badania.
Nadmienię, iż w najbliższym czasie wybieram się do dokotora po dalszy ciąg leczenia, gdyz juz posiadam kolejne skierowanie. Nie omieszkam opisać kolejnej wizyty, jeśli sytuacja się powtórzy z nieuprzejmym i nieprofesjonalnym podejściem do pacjeta, sprawa powędruje do mediów, z którymi mam kontakt od "zawsze'.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza ,nie potrafił zdiagnozowac podstawowego schorzenia.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza ,nie potrafił zdiagnozowac
podstawowego schorzenia.

Lekarz podczas wizyty był stale zniecierpliwiony, badanie przeprowadził bardzo pobieżnie, nie wysłuchał mnie i pochopnie postawił diagnozę.

zwykły weterynarz,nastąpiło u mnie cudowne ozdrowienie

zwykły weterynarz,nastąpiło u mnie cudowne ozdrowienie

Bylam u tego lekarza,nie pomógł mi,jego diagnoza była mylna,nie dal mi skierowania na TK,Aani RM mimo mojej prosby,musoialam isc prywatnie,rehabilitacja zalocona przez niego mi nie pomogla wcale,nie polecam tego lekarza,nie zalezy mu zeby pomóc pacjentowi,czulam sie jak intruz w jego gabinecie!

Miałem przyjemność skorzystać z wizyty u tego pana.Miałem skierowanie a na spotkanie czekałem ponad miesiąc.Przyniosłem z sobą zdjęcia na płytce CD kręgosłupa odcinka szyjnego i lędzwiowego.......nie miał pan na czym otworzyć materiału a przecież to specjalista!!! To każdy lekarz pierwszego kontaktu potrafi zobaczyć wyniki prześwietlenia zapisane w formie elektronicznej a specjalista ma chyba rentgen w oczach.Jestem zdegustowany tą wizytą i odnoszę wrażenie że pan leczy tylko za prywatne pieniądze pacjentów a pieniądze z NFZ po prostu mu się należą a za co ...........nieważne.