dr n. med. Mieczysław Dziedzic

POLECAM PANA DOKTORA GRZECZNY WYTLUMACZY DOLEGAJACY PROBLEM I POWIE CO TRZEBA ROBIC RZEBY BYLO OK:) PRZEDEWSZYSTKIM SKROMNY CZLOWIEK I UMIE SLUCHAC PACJETA -a nie woda sodowa jak u wiekszosci NASZEJ sluzby zdrowia!!! POLECAM i napewno bede korzystac z porad bo jest KOGO

POLECAM i napewno bede korzystac z porad bo jest KOGO

bardzo dobry fachowiec, wspaniały człowiek , gorąco polecam tego lekarza

bardzo dobry fachowiec, wspaniały człowiek , gorąco polecam tego lekarza

Dobry specjalista, tłumaczy krótko, rzeczowo, konkretnie i na temat. Lekarz mający na uwadze dobro pacjenta, miły, uprzejmy. Gorąco polecam.

Lekarz Super! Wielkie serce,wrażliwy Gość,rzadkość u dzisiejszych lekarzy.

Lekarz Super!
Wielkie serce,wrażliwy Gość,rzadkość u dzisiejszych lekarzy.

Wspaniały lekarz i człowiek. Leczył moją teściową, leczył wujka -brakuje mi słow, żeby powiedzieć jaki dobry lekarz...

fantastyczny lekarz! jako jedyny poświęcił mi czas żeby wytłumaczyć co mi dolega jak to mogło powstać i co teraz powinienem zrobić. On też mnie operował i uważam że doświadczenie które posiada uchroniło mnie przed kolejnymi zabiegami. Jeśli macie możliwość to wybierzcie tego specjalistę.

uczciwe podejście do pacjenta ,potrafi postawić diagnozę i odpowiednio leczyć lub skierować do właściwego specjalisty. Lekarz i człowiek w jednym , a to dziś rzadkość , gorąco polecam

Lekarz i człowiek w jednym , a to dziś rzadkość , gorąco polecam

Uwazam ze jest to bardzo interesujaca osoba, poswiecajaca duzo uwagi swoim pacjentom.

byłam z dzieckiem u chirurga dziecięcego który bez większego zainteresowania odesłał mnie do Dr.Dziedzica , było to 20 lat temu.Pierwsze i następne spotkania potwierdziły że spotkałam lekarza z powołania , zawsze konkretny, rzeczowy a przede wszystkim budzi zaufanie