dr n. med.

Mieczysław Gorzelak

Ortopeda

Gdzie przyjmuję
place 11


Lublin
51,246453622,56844630 81 740 40 77

Kalendarz przyjęć
Pon23.11Wt24.11Śr25.11Czw26.11Pt27.11So28.11Nd29.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
2.1/5
Kompleksowość podejścia
2.1/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2.2/5
Ilość poświęconego czasu
1.8/5
Uprzejmość
1.9/5
Godny polecenia
1.9/5
Średnia:
2.05
9 opinii
Opinie pacjentów
1,0/5

Nie jestem w stanie określić kompetencji ale po wizycie u Pana doktora stwierdzam, że jest arogancki, lubi się chwalić tym czego to on nie osiągnął. Więcej się dowiedziałem o życiu prywatnym doktora i różnych innych rzeczach, za to wcale nie związanych z moim problemem. Wyszedłem z gabinetu bez żadnych wytycznych odnośnie urazu. Strata czasu, pieniędzy i nerwów. Stanowczo nie polecam.

1,0/5

Niewiem co ten człowiek robi w klinice ,zero kultury, niewychowany, lekceważy już na wejsciu pacjenta, wogóle nie słucha co się do niego mówi, chciałby tylko dawać zastrzyki niewiadomo do czego , skoro , któś ma powyrywane i zniszczone wiązadła i mięsnie, które powinny być zszyczte , a nie jakieś bezsensowne zastrzyki, odradzam z pełną stanowczością tego lekarza, strata pienędzy i czasu, każe robić dodatkowe badania, żeby tylko umówić się na następną wizytę,. Niedałbym mu sobie zszyć nawet palca ,.ODRADZAM WSZYSTKIM OSOBOM

1,0/5

Zdecydowanie doradzają tego lekarza,współczuje wszystkim co do niego trafia,No chyba ze maja bardzo dużo pieniędzy.Ja ich nie miałam.

2,2/5

Trudno mi się wypowiedzieć na temat kompetencji bo mój przypadek nie był skomplikowany, ale wyszłam z wizyty oburzona. Dr jest arogancki i wizyta pełna jest osobistych "wycieczek" do pacjenta, w moim przypadku łącznie z podtekstami seksualnymi. Dr lubi się też chwalić tym czego to on nie osiągnął i jest wręcz chamski w swoich żartach. Od człowieka z takim doświadczeniem wymaga się jednak zachowania pewnej kultury i pozostawienia swoich niestosownych uwag dla siebie. Ogólnie nie polecam, więcej do niego nie pójdę, dla mnie kompletny brak profesjonalizmu.

1,0/5

tragedia!!!!! nie uprzejmy ,nie słuch co się do niego mówi !!! na dodatek bezczelny i to strasznie ma człowieka za nic !!!!! i tylko by zastrzyki dawał :(nie polecam.

5,0/5

Bardzo dobry lekarz , uprzejmy i szanuje pacjenta.Polecam go z całą stanowczością pozostałym pacjentom

4,8/5

Operował moje biodro kilkanaście lat temu i jestem Mu bardzo wdzięczna.Pamięta mój przypadek mimo upływu czasu a leczy wiele osób.Polecam wszystkim takiego specjalistę.

1,0/5

kompleksowo podchodzi do choroby,trafne diagnozy,korzystałam z porady z dobry skutkiem,polecam

1,0/5

Kupić dyplom z medycyny to nie problem - odradzam tego "lekarza" zdecydowanie! Chyba, że ktoś chce stracić pieniądze, czas i nerwy. Oby było takich ludzi jak najmniej a polska Służba Zdrowia będzie zdrowsza.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat