dr n. med.Mieczysław Gorzelak

Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.0512345
9 opinii

• 1

Nie jestem w stanie określić kompetencji ale po wizycie u Pana doktora stwierdzam, że jest arogancki, lubi się chwalić tym czego to on nie osiągnął. Więcej się dowiedziałem o życiu prywatnym doktora i różnych innych rzeczach, za to wcale nie związanych z moim problemem. Wyszedłem z gabinetu bez żadnych wytycznych odnośnie urazu. Strata czasu, pieniędzy i nerwów. Stanowczo nie polecam.

• 1

Niewiem co ten człowiek robi w klinice ,zero kultury, niewychowany, lekceważy już na wejsciu pacjenta, wogóle nie słucha co się do niego mówi, chciałby tylko dawać zastrzyki niewiadomo do czego , skoro , któś ma powyrywane i zniszczone wiązadła i mięsnie, które powinny być zszyczte , a nie jakieś bezsensowne zastrzyki, odradzam z pełną stanowczością tego lekarza, strata pienędzy i czasu, każe robić dodatkowe badania, żeby tylko umówić się na następną wizytę,. Niedałbym mu sobie zszyć nawet palca ,.ODRADZAM WSZYSTKIM OSOBOM

• 1

Zdecydowanie doradzają tego lekarza,współczuje wszystkim co do niego trafia,No chyba ze maja bardzo dużo pieniędzy.Ja ich nie miałam.

• 3
  • 4
  • 3
  • 1

Trudno mi się wypowiedzieć na temat kompetencji bo mój przypadek nie był skomplikowany, ale wyszłam z wizyty oburzona. Dr jest arogancki i wizyta pełna jest osobistych "wycieczek" do pacjenta, w moim przypadku łącznie z podtekstami seksualnymi. Dr lubi się też chwalić tym czego to on nie osiągnął i jest wręcz chamski w swoich żartach. Od człowieka z takim doświadczeniem wymaga się jednak zachowania pewnej kultury i pozostawienia swoich niestosownych uwag dla siebie. Ogólnie nie polecam, więcej do niego nie pójdę, dla mnie kompletny brak profesjonalizmu.

• 1

tragedia!!!!! nie uprzejmy ,nie słuch co się do niego mówi !!! na dodatek bezczelny i to strasznie ma człowieka za nic !!!!! i tylko by zastrzyki dawał :(nie polecam.

• 5

Bardzo dobry lekarz , uprzejmy i szanuje pacjenta.Polecam go z całą stanowczością pozostałym pacjentom

• 4
  • 5

Operował moje biodro kilkanaście lat temu i jestem Mu bardzo wdzięczna.Pamięta mój przypadek mimo upływu czasu a leczy wiele osób.Polecam wszystkim takiego specjalistę.

• 1

kompleksowo podchodzi do choroby,trafne diagnozy,korzystałam z porady z dobry skutkiem,polecam

• 1

Kupić dyplom z medycyny to nie problem - odradzam tego "lekarza" zdecydowanie! Chyba, że ktoś chce stracić pieniądze, czas i nerwy. Oby było takich ludzi jak najmniej a polska Służba Zdrowia będzie zdrowsza.

Gdzie przyjmuję

place 11

Lublin
    51,246453622,56844630 81 740 40 77

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat