lekarz Mieczysław Radzicki

1,2

Ostrzegam ! agresywny, upokarzająco traktujący, gdyby nie to, że skończył się niezbędny lek, wybiegłabym z gabinetu, receptę wymusiłam, tylko z tego powodu przetrwałam.

Nie polecam wizyt u dr Radzickiego. W kontakcie w pacjentem doktor wykazuje zachowanie passywno-agresyjne, Nie był w stanie na żadne zadanie pytanie odnośnie mojego problemu zdrowotnego powiedzieć w sposób miły i uprzejmy.

Pan doktor nie przepisał mi leków które biorę od 6 lat. Nawet nie chciał mnie wysłuchać Powiedział że mam iść na terapie Mimo tego ze Pan doktor widział w systemie ze te leki biorę od 7 lat i przychodzę po nie co miesiąc Jak tak można postąpić. Obecnie muszę jeździć na SOR żeby otrzymywać codziennie leki

To moja pierwsza i ostatnia wizyta u Pana Doktora. Brak zinteresowania pacjentem. Dające sie odczuć przez całą wizytę totalne znudzenie i ignorancja. Na moje pytania i wątpliwości, w odpowiedzi usłyszłam, że Pan Doktor na tym to się akurat nie zna a z całą resztą, to sobie zrobię jak będę chciała. Radzę nie tracić cennego czasu i wybrać innego lekarza.

To nie lekarz, to cham i gbur. Nie interesuje go pacjent, bez badań ma z góry ustaloną diagnozę. Szasta tabletkami jak cukierkami.

Lekarz nie chciała dać skierowania na badania, a nie robilam od 5 lat. Jak już dał, w sumie trochę niechętnie, to uzupełniających jak wskaźniki wyszly wyższe nie dał, bo po co. A osoba pod której jest opieka, dietetyk poprosił o uzupełnienie badań. Lekarz przejęty komputerem, głównie klawiatura, przez 5 minut wizyty nie powiedział ani słowa, dzisiejszą wizyta trwała 1 minute, dosłownie usiadłam powiedział, że nie da na badania i wyszłam. Jestem oburzona podejściem tego lekarza do pacjenta, zwłaszcza że chodzę do lekarzy bardzo rzadko, a jak się wzięłam za siebie, to trafiłam na konowala.