Miłosz Sierant

Cierpliwy i b. wyrozumiały Doskonały lekarz Leczenie profesjonalne bez bólu i stresu Dokładnie tłumaczy, pacjent czuje że Pan dr chce pomóc Nawet dzieci chętnie wchodzą do gabinetu Kultura osobista na najwyższym poziomie 5/5 to za mało

Polecam wszystkim rodzicom małych dzieci, które panicznie boją się stomatologa!!!! Mam 4 latka, który na hasło "dentysta" był w stanie zrezygnować ze wszystkich przyjemności, żeby tylko do niego nie iść. Z jednym zębem robiliśmy 8 podejść w 4-ech różnych gabinetach (gaz rozweselający również był w użyciu), udało się go wyleczyć ale i mnie i dziecko kosztowało to bardzo dużo nerwów. Na myśl o leczeniu kolejnych ubytków u młodego robiło mi się słabo. Jeden ze stomatologów zasugerował mi, że jedynym wyjściem z sytuacji jest narkoza. Mylił się, bo było jeszcze jedno wyjście - wizyta u Pana Doktora Cezarego Miłosza Sierant :-). Młody dał Panu Doktorowi zrobić zęba!!! Skłamała bym, że obeszło się bez łez, bo syn po poprzednich stomatologach miał taką traumę, że tu popłakał dla zasady :-). Reasumując ząb zrobiony i to bez mamy na fotelu, dziecko i mama zadowolone..... Żałuję, że nie trafiłam do Pana Doktora wcześniej!!!! Syn po wyjściu z gabinetu powiedział, że jak zaboli go jeszcze kiedyś ząb, to przyjdzie tu do tego Pana Doktora - mi opadła szczęka, a radość sięgnęła zenitu :-).

Bez bólu, łez i krzyku.Sympatycznie i fachowo.Dziękuję Doktorze! Zuzanna.

Bez bólu, łez i krzyku.Sympatycznie i fachowo.Dziękuję Doktorze! Zuzanna.

Znany i ceniony dr Cezary Milosz Sierant ze swojej cierpliwości i grzeczności. Wysłucha każdego i dobrze wyleczy zęby, doradzi uczciwie i nie naciągnie pacjentów.