dr n. med. Mira Gacek

Pani dr Mira Gacek to świetny specjalistą z olbrzymim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Byłam na wizycie z mamą. Badanie zostalo przeprowadzone bardzo szczegółowo i dokładnie. Pani dr diagnozę i zalecenia przekazała cierpliwie, w jasny i zrozumialy sposób. POLECAM WSZYSTKIM!

Jeżeli chodzi o Panią dr M. Gacek z MG JASKRA Marszałkowska 140/4 to jest super lekarz. Nawarstwiły mi się kłopoty z okiem. Pani Doktor cierpliwie tłumaczyła dokładnie /książeczka leczenia/ co robić aby wyleczyć wpisując jaki stan i jakie leki i jak używać. Zapisywała też termin następnej wizyty. Korzystałem z opieki nawet w okresie długiego weekendu.Trwało długo ale oko uratowane. Nie pozwalam oczerniać Panią Doktor. Jest bardzo miła i spolegliwa- widać że walczy z chorobą wraz z chorym. Życzę wszystkim obyśmy tylko takich lekarzy spotykali.

Bardzo dobre, kompleksowe podejście do pacjenta. Dzięki Pani Doktor nadal widzę. Wspaniały specjalista od jaskry.

Bardzo nieuprzejma,antypatyczna osoba-zle odnoszaca sie do osob starszych, traktujaca je z gory jakby byly powietrzem.To bardzo przykre jak mozna miec takie podejscie do pacjenta.