lek. dent. Mirella Czajkowska-Turek

2,5
2,1
2,1
1,9

Nie polecam wizyty trwają kilka minut nic konkretnego przez kilka lat wizyt nie udało się osiągnąć.pani niezbyt sympatyczna kontakt z pacjentem znikomy. Jeżeli ma się wizytę jako ostatni pacjent w danym dniu pani Mirela nie jest nawet w stroju lekarza tylko w swoich normalnych ubraniach i wychodzi z ośrodka szybciej niż pacjent. Nie polecam

Po zdjęciu aparatu ortodontycznego nie mialam retencji przez co zęby szybko zaczęły się ponownie krzywić. Klej na zębach po aparacie został nieumiejętnie usunięty. Wydaje się, że wykonuje swoją pracę na „odwał”, a czy ta przyniesie jakies efekty jej nie obchodzi. 0 profesjonalizmu. Żałuje straconych lat i pieniędzy.

Pani doktor, niesympatyczna, nie chce nic mówić odnośnie leczenia, z łaską odpowiada na pytania, wiecznie niezadowolona i naburmuszona. Nie polecam, odstrasza i dzieci i dorosłych sprawia wrażenie znudzonej.

Nie oceniam efektów leczenia bo na to za wcześnie. Jest mi przykro w jaki sposób jesteśmy traktowani w czasie wizyty. Pani Doktor jest nieuprzejma wobec rodziców i oschła w stosunku do dziecka. Nie odpowiada na "Dzień dobry", nie mówi "do widzenia". Kultura należy się wszystkim, także tym, którzy leczą się w ramach NFZu.

nie polecam wręcz przestrzegam brak slow nie posiada podstawowej wiedzy medycznej. tratuje ludzi z góry

Pani doktor pozostawia wiele do zyczenia i jako człowiek i jako lekarz … na ortodoncji w ogole się nie zna lub jej się po prostu nie chce leczyc,robi wszystko aby minal czas leczenia dziecka na NFZ.zal mi tylko starconego czasu na wizyty które nic dobrego nie przyniosły wręcz jak się dzisiaj okazało ZASZKODZILY ZDECYDOWANIE ODRADZAM

ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Pani doktor jest nieuprzejma, niemiła.... Ale nie po to się chodzi do lekarza aby prowadzić pogaduch... Najgorsze jest to, że przy wejściu do gabinetu z dzieckiem Pani doktor już ma założone rękawiczki, w których trzyma długopis i pisze w karcie. Nie ściągając ich dotyka blatu, lampy a potem grzebie w jamie ustnej mojego dziecka. Czy były wymienione po wcześniejszym pacjencie... hmm nie wiem. Włos mi się jeży. Potem leczę u dziecka zajady przez kolejny tydzień. Ona jest bezpieczna, owszem ale moje dziecko nie. Nie polecam. Katastrofa, brudas i nie przestrzega podstawowych zasad.

Strasznie niemiła i nie sympatyczna , wręcz antypatyczna kobieta co zraża na wstępie nie tylko dzieci ale i rodziców . Zdecydowanie nie polecam .

Gorąco polecam! Po 4 latach i zmianie lekarza po drodze w końcu mam proste zęby, a było co prostować... :) Pani Mirella to świetny fachowiec. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz z powołania. Świetny efekt jej pracy, a koszty wizyt niewysokie w porównaniu z innymi. Naprawdę polecam! Andrzej Pilip

Bardzo dobra lekarka.Przemiła osoba.Gorąco polecam.

Bardzo dobra lekarka.Przemiła osoba.Gorąco polecam.