lekarzMiron Termanowski

Toruń
53,032032418,60052430 56 623 56 05

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.5512345
22 opinie

• 5

Po operacji biodra przez Pana Termanowskiego już nastepnego dnia po zabiegu odczuwałam wielką ulgę. Wszystko przeprowadzono bardzo sprawnie i profesjonalnie. Nie mam żadnych dolegliwości. Nie było żadnych komplikacji. Po dwóch dniach mogłam odstawić kule a pobyt w szpitalu trwał 4 dni. Uważam, że Pan Termanowski zdecydowanie zasługuje na miano bardzo dobrego lekarza. Poświęca się leczeniu pacjenta w 100%. Zawsze odpowiadał na zadane pytania wyczerpująco nawet podczas krótkich wizyt lekarskich. U tego ortopedy leczę się prawie rok i w porównaniu do innych lekarzy jestem bardzo zadowolona z szybkiego powrotu do zdrowia. Polecam serdecznie wszystkim, którym zależy na swoim zdrowiu.

• 1

Lekarz zdecydowanie niekompetentny, nieuprzejmy (żeby nie powiedzieć gburowato-chamski). Na zadane pytania odpowiada opryskliwie, a z wizyty wyniosłam tyle, że pan doktor nic nie wie i nie bardzo chce wiedzieć wręcz całkowicie minął się ze swoim powołaniem . Więcej dowiedziałam się z Wikipedii niż od niego. Oczywiście szukam innego lekarza, bo dostałam sprzeczne informacje. Albo Wikipedia albo lekarz się w tym wypadku myli. To jest zdecydowanie najgorszy z lekarzy u którego "miałam przyjemność" być na wizycie. Nie polecam, gorąco odradzam!!!

• 1

Chyba najgorasza wizyta u lekarza w jakiej miałem przyjemność uczestniczyć. Lekarz bardzo nieuprzejmy i niekontaktowy. Cały czas odpowiedzi typu "nie wiem" "a skąd mam to wiedzieć" lub "może tak może nie" nie pozwalają na uzyskanie jakichkolwiek informacji. Znajomi byli u tego pana prywatnie i podobno był zupełnie inny co świadczy o nim jeszcze gorzej bo uprzejmość i kultura w stosunku do drugiego człowieka potrzebna jest zawsze a nie za pieniądze. Dodam że ja byłem u tego pana na pogotowiu dwa razy i zdecydowanie nie polecam.

• 4

Bardzo dobry lekarz, jak zapytasz odpowie na wszystkie pytania, miły, kompetentny. Podjął dobre leczenie mojej złamanej reki. Wszystko wytłumaczył. Polecam.

• 1

Nie pilecam tego pana po wizycie u niego stwierdzil ze nic nie jest mimo tlumaczenia ze kolano sie blokuje on nic nie stwierdzi tylko ze to jest lekkie zwichniecie. Prywatnie poszlam zrobic usg kolan no i okazalo sie ze lekotka jest w kiepskim stanie ciekawe co teraz pan doktor powie?moze ze nadal to tylko lekkie zwichniecie kolana

• 1

nie wiem moze to i specjalista jest ale ja uwazam ze jak juz sie wybiera zawod lekarza to sie podchodzi do kazdego pacjeta tak samo a nie wybiorczo, spartolił prosty zabieg ktory trzeba bylo dwukrotnie poprawic w tej chwili mam troche metalu w kolanie ale co tam lekarzowi sie nie chhcialo robic prostego zabiegu po operacji w ogole nie przyszedl nie wytkumaczyl co i jak no poprostu zenada

• 5

Witam Błem z wizytą u Pama Termanowskiego z bólek kolam po wysiłku. Pierwsze co kazał ni zrobic to zdięcie RTG, a nie jak reszta zapisywanie leków, maści itp. Na zdięciu wykrył podejrzenia jałowej martwicy kłykcia przyśrodkowego obu kości udowych- choroba cięzka do diagnozy (poczytajcie fora internetowe jak diagnozowano u innych pacjetów). Nie tracił czasu: skiertowanie do szpitala, rezonans magnetyczny i teraz czekam na termin operacje (czas od wizyty pierwszej wizyty 1 miesiąca)

• 5

BARDZO DOBRY LEKARZ JEST BARDZO MIŁY I SYMPATYCZNY WSZYSTKO T ŁUMACZY DOKŁADNIE GORACO POLECAM PANA DOKTORA

• 1

jeden z najgorszych ortopedów jakich spotkałam

• 1

Najgorszy ortopeda jakiego spotkałam, spieprzył najprostszy zabieg jaki mógł być. Nie polecam nikomu tego lekarza i radzę omijać go szerokim łukiem.

• 1

Po zwichnięciu rzepki pan Termanowski stwierdził, że on nic tu nie widzi i kazał włożyć nogę w gips, co się później okazało w kolanie była woda, krwiak i zerwane troczki, przez innego lekarza w trybie natychmiastowym zostałam skierowana do szpitala. Nie polecam.

• 5

lekarz jest bardzo w porzadku polecam mi na przykład pomogl i wszystko wytłumaczyl

• 5

super fachowiec polecam goraco tego doktora.Jeszcze raz bardzo goraco dziekuje Panie Doktorze.Ewa

• 1

schrzanił bardzo prosty zabieg skorygowania rzepki, paprze mi się to już pół roku a co do czego przyszło jest potrzebna ponowna operacja o wiele poważniejsza ponieważ kolano sie wielokrotnie skręciło a po tym zabiegu nie powinno. dziękuje panu doktorowi :\

• 5

polecam,dokładnie po ludzku wytłumaczył o co chodzi,poswieca duzo czasu i odpowiada na pytania bardzo dokładnie,dobry ciepły człowiek.

• 1

Podczas artoskopii kolana nie wykrył zerwanego ACL, mimo ze na skierowaniu do szpitala bylo takie podejrzenie. W obyciu, człowiek arogancki. Zdecydowanie nie polecam

• 5

Lecze się z małą przerwą od 2004r , ta przerwa to było roczne leczenie u "dr n. med." w Poznaniu. Z czystym sumieniem polecam dr Termanowskiego , jest najlepszy , gdybym w pełni mu zaufał przed rozpoczęciem leczenia u tzw. "wybitnego specjalisty" w Poznaniu zaoszczędziłbym sobie cierpienia w ogromnym bólu. Wielki szacunek !!!

• 5

swietny specjalista operator, bardzo kommpetentny lekarz dbajacy o kazdego pacjenta

• 5

Doskonały fachowiec. Jako jednyny podszedł do mojego problemu ze zrozumieniem, a nie fochami na fanaberie pacjentów. Polecam gorąco.

• 5

Miły, konkretny i bierze pod uwagę odczucia pacjenta :) polecam :)

• 5

Polecam wiedzę i kompetencje doktora również rodzicom maluszków, wnikliwe i cierpliwie bada bioderka niemowląt i ocenia ich prawidłowy rozwój, tłumacząc przy tym wszystko w przystępny sposób. Co nie jest zbyt powszechne w prywatnych gabinetach - nie patrzy przy tym na zegarek, ma czas dla pacjenta.

• 5

Uratował mi stopę, która po wypadku praktycznie kwalifikowała się do amputacji. Wielki szacunek, moim zdaniem jest lepszy od wielu którzy mają tytuły doktorów ale do tej pracy dwie lewe ręce. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat