lekarz Miron Termanowski

Po wypadku samochodowym odwiedziłam kilku ortopedów. Każdy patrzył żeby tylko ściągnąć pieniądze za wizytę. Byłam zachęcana do prywatnych operacji oczywiście poza NFZ. Trafiłam do Pana doktora, który zakwestionował przydatność operacji. Skierował na płatne zabiegi, które bardzo dobrze działają. Wizyta nie trwała 10 minut jak u innych lekarzy, a dobre pół godziny. Lekarz godny zaufania.

Pan doktor przeprowadzał artroskopię mojego kolana,miałam pękniętą łąkotkę i ganglion w jej okolicach.Operacja przebiegła sprawnie,czas rekonwalescencji dosyć krótki.Żadnych skutków ubocznych. Ponad to lekarz bardzo miły,chętnie odpowiadał na zadane przeze mnie pytania.Jestem bardzo zadowolona,gdyż dzięki Panu Termanowskiemu wreszcie mogę normalnie funkcjonować-chodzić,biegać,uprawiać sport bez odczuwania bólu jaki do tej pory mi doskwierał.Artroskopia była przeprowadzana w ramach NFZ,więc opinie o tym,że Pan doktor jest miły tylko na wizytach prywatnych to brednie. Serdecznie polecam!!!

Serdecznie polecam!!!

Wizyta krótka, "diagnoza" postawiona bez jakichkolwiek dodatkowych badań typu usg/rezonans. od razu przypisane standardowe pigułki, które nie tylko nie pomogły, ale jeszcze rozwaliły żołądek, przez co doktor się praktycznie na mnie obraził:p raczej nie polecam

raczej nie polecam

Mam wrażenie że to opinie że miły i kompetentny to pisze sam doktor albo istnieje dwóch takich lekarzy

Po operacji biodra przez Pana Termanowskiego już nastepnego dnia po zabiegu odczuwałam wielką ulgę. Wszystko przeprowadzono bardzo sprawnie i profesjonalnie. Nie mam żadnych dolegliwości. Nie było żadnych komplikacji. Po dwóch dniach mogłam odstawić kule a pobyt w szpitalu trwał 4 dni. Uważam, że Pan Termanowski zdecydowanie zasługuje na miano bardzo dobrego lekarza. Poświęca się leczeniu pacjenta w 100%. Zawsze odpowiadał na zadane pytania wyczerpująco nawet podczas krótkich wizyt lekarskich. U tego ortopedy leczę się prawie rok i w porównaniu do innych lekarzy jestem bardzo zadowolona z szybkiego powrotu do zdrowia. Polecam serdecznie wszystkim, którym zależy na swoim zdrowiu.

Lekarz zdecydowanie niekompetentny, nieuprzejmy (żeby nie powiedzieć gburowato-chamski). Na zadane pytania odpowiada opryskliwie, a z wizyty wyniosłam tyle, że pan doktor nic nie wie i nie bardzo chce wiedzieć wręcz całkowicie minął się ze swoim powołaniem . Więcej dowiedziałam się z Wikipedii niż od niego. Oczywiście szukam innego lekarza, bo dostałam sprzeczne informacje. Albo Wikipedia albo lekarz się w tym wypadku myli. To jest zdecydowanie najgorszy z lekarzy u którego "miałam przyjemność" być na wizycie. Nie polecam, gorąco odradzam!!!

Chyba najgorasza wizyta u lekarza w jakiej miałem przyjemność uczestniczyć. Lekarz bardzo nieuprzejmy i niekontaktowy. Cały czas odpowiedzi typu "nie wiem" "a skąd mam to wiedzieć" lub "może tak może nie" nie pozwalają na uzyskanie jakichkolwiek informacji. Znajomi byli u tego pana prywatnie i podobno był zupełnie inny co świadczy o nim jeszcze gorzej bo uprzejmość i kultura w stosunku do drugiego człowieka potrzebna jest zawsze a nie za pieniądze. Dodam że ja byłem u tego pana na pogotowiu dwa razy i zdecydowanie nie polecam.

Bardzo dobry lekarz, jak zapytasz odpowie na wszystkie pytania, miły, kompetentny. Podjął dobre leczenie mojej złamanej reki. Wszystko wytłumaczył. Polecam.

Nie pilecam tego pana po wizycie u niego stwierdzil ze nic nie jest mimo tlumaczenia ze kolano sie blokuje on nic nie stwierdzi tylko ze to jest lekkie zwichniecie. Prywatnie poszlam zrobic usg kolan no i okazalo sie ze lekotka jest w kiepskim stanie ciekawe co teraz pan doktor powie?moze ze nadal to tylko lekkie zwichniecie kolana