lekarz Miron Termanowski

3,3
3,2

Marta

04.03.2016

Pan doktor przeprowadzał artroskopię mojego kolana,miałam pękniętą łąkotkę i ganglion w jej okolicach.Operacja przebiegła sprawnie,czas rekonwalescencji dosyć krótki.Żadnych skutków ubocznych. Ponad to lekarz bardzo miły,chętnie odpowiadał na zadane przeze mnie pytania.Jestem bardzo zadowolona,gdyż dzięki Panu Termanowskiemu wreszcie mogę normalnie funkcjonować-chodzić,biegać,uprawiać sport bez odczuwania bólu jaki ...

Ponad to lekarz bardzo miły,chętnie odpowiadał na zadane przeze mnie pytania.Jestem bardzo zadowolona,gdyż dzięki Panu Termanowskiemu wreszcie mogę normalnie funkcjonować-chodzić,biegać,uprawiać sport bez odczuwania bólu jaki do tej pory mi doskwierał.Artroskopia była przeprowadzana w ramach NFZ,więc opinie o tym,że Pan doktor jest miły tylko na wizytach prywatnych to brednie.
Serdecznie polecam!!!

03.08.2015

Wizyta krótka, "diagnoza" postawiona bez jakichkolwiek dodatkowych badań typu usg/rezonans. od razu przypisane standardowe pigułki, które nie tylko nie pomogły, ale jeszcze rozwaliły żołądek, przez co doktor się praktycznie na mnie obraził:p raczej nie polecam

raczej nie polecam

15.03.2015

Mam wrażenie że to opinie że miły i kompetentny to pisze sam doktor albo istnieje dwóch takich lekarzy

15.03.2015

Monika

09.04.2014

Po operacji biodra przez Pana Termanowskiego już nastepnego dnia po zabiegu odczuwałam wielką ulgę. Wszystko przeprowadzono bardzo sprawnie i profesjonalnie. Nie mam żadnych dolegliwości. Nie było żadnych komplikacji. Po dwóch dniach mogłam odstawić kule a pobyt w szpitalu trwał 4 dni. Uważam, że Pan Termanowski zdecydowanie zasługuje na miano bardzo dobrego lekarza. Poświęca się leczeniu pacjenta w 100%. Zawsze odpowiadał na zadane pytania wyczerpująco nawet podczas krótkich wizyt lekarskich. U tego ortopedy leczę się prawie rok i w porównaniu do innych lekarzy jestem bardzo zadowolona z szybkiego powrotu do zdrowia. Polecam serdecznie wszystkim, którym zależy na swoim zdrowiu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Toruń"?

Gabinety Specjalistyczne DOKTOR
Podgórna 12