lekarz Mirosław Bestry

Wnuczka jest w tej chwili pod opieką Pana Doktora w szpitalu. Dawno nie spotkałam się z tak dobrym, życzliwym i kompetentnym lekarzem. Oprócz dokładnej diagnostyki, zlecenie konsultacji, dodatkowych badań, Doktor jest człowiek pogodnym, poświęcającym dużo czasu i choremu dziecku i opiekunowi zadajacemu mnóstwo pytań. Odpowiada i rozjaśnia wątpliwości, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, dzięki temu lekarzowi czujemy się spokojni i zaopiekowani. Polecam Pana Doktora jako świetnego o oddanego lekarza.

Fantastyczny doktor z niekonwencjonalnym podejściem do dziecka i mamusi. Kompetentny, uważnie słuchający.

Super lekarz pełna diagnostyka na Niekłańskiej w dwa dni. Fajne podejście do nastolatka. Bardzo kontaktowy i miły człowiek.

Cudowny lekarz! Zostaliśmy przyjęci do szpitala przy Niekłańskiej w środku nocy z SORu. Doktor zaopiekował się nami bardzo profesjonalnie, w dodatku z doskonałym poczuciem humoru, co wszystkich nas rozluźniło w tym stresującym czasie. Zlecił badania, dzięki którym szybko dowiedzieliśmy się, co jest przyczyną masywnej wysypki na ciele. Przychodził do córki codziennie, także po nocnym dyżurze, żeby sprawdzić jak się czuje. Na moje pytania odpowiadał wyczerpująco, wyjaśniał na czym polega problem. Słyszałam również, jak rozmawiał na oddziale z innymi dziećmi - ma z nimi świetny kontakt. Ostatnie, co mogłabym o doktorze powiedzieć, to że jest wypalony zawodowo. Według mnie lekarz warty polecenia!!

Ja nie moge powiedzieć złego słowa. Bardzo dobre podejście do dzieci, poczucie humoru, wszystko wyjaśnia. Przede wszystkim pozwala opowiedzieć całą historię choroby. Myślę, że kiedy widzi, że rodzic dziecka nie jest pretensjonalnym gburem i chamem, ma wiedzę lub nie, w przedmiotowej sprawie, to z chęcią dzieli sie swoimi spostrzeżeniami i również swoją wiedzą. Ja jestem zadowolony i rekomenduje tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz.. Z super podejściem do dziecka.. Można z nim porozmawiać.. Teraz leczył moją najmłodszą córkę na Niekłańskiej.. A 2 lata temu średnia.. Super.. Polecam..

Jesteśmy po 2 tygodniowym pobycie w szpitalu na Niekłańskiej z naszym 4 letnim Synkiem. Doktor jest fantastyczny! Złapał super kontakt z naszym dzieckiem. Kiedy Syn dziś zasypiał powiedział, ze będzie tęsknić za Panem Doktorem. Codziennie badał Jasia, zaglądał nawet gdy kończył dyżur na SOR. Człowiek z poczuciem humoru. Fantastycznym podejściem do dzieci. Profesjonalny oraz "poszukujący". Z wielkim zdziwieniem czytam posty poniżej i współczuje z jakimi przypadkami musiał się zmagać Doktor. Jeśli "humor" lekarza był ważniejszy aniżeli jego " kompetencje"... naszym zdaniem to fantastyczny specjalista! Pan Doktor z kadra pielęgniarek szpitala ...

Pan Doktor z kadra pielęgniarek szpitala oraz całym personelem stworzyli naszemu Synkowi takie warunki, ze pobyt w szpitalu nie pozostawi trwały ślad w jego psychice. J. Wróblewska.

Lekarz wypalony zawodowo, obojetny.nie sluchal mnie.córka ma mdlosci od 3 tyg i slabnie a dr na skierowaniu napisal bóle brzucha wymioty nie slucha, nastawiony na pozbycie sie dziecka, wrocilismy do domu badania bedziemy robic prywatnie.strata czasu nie polecam.

Bardzo kompetentny, zaangażowany, z podejściem do dziecka plus poczucie humoru. Polecam. (Niekłańska)