Mirosław Falis

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
35 opinii

Mogę w 100% polecić Pana Mirosława Falisa , potrafi wszystko wytłumaczyć związane z chorobą oraz stara się o jak najlepszy kontakt z pacjentem , profesjonalne podejście do zabiegu po prostu więcej tak dobrych i uczciwych fachowców a medycyna nie będzie koszmarem :)

Bardzo dobry fachowiec,a ponadto lekarz ,któremu nigdy nie brak cierpliwości dla pacjenta i jego rodziny.

Super fachowiec !!!Dziękuje panie doktorze za fachową operacje i złozenie ręki mojemu synowi polecam pana falisa

Niesamowity fachowiec !!! Panie Doktorze dziekuje za okazana pomoc przed operacja i po operacji mojego meza.Pozdrawiam z Niemiec.

Dr.Falis jest bardzo dobrym fachowcem i jestem mu bardzo wdzięczny za udaną operację ,za opiekę po operacyjną i ciepłe słowa.Godny polecenia

Dr Falis jest doskonałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem.Opiekował się moją mamą która trafiła na oddział ortopedyczny ze złamaną ręką.Pomógł również w zapewnieniu dalszej opieki lekarskiej.Przez niemal 2 tygodnie przesiadując całymi dniami w szpitalu u mamy miałam okazję obserwować ciężką pracę i pełne zaangażowanie pań pielęgniarek na czele z siostrą przełożoną p.Wiesią. Serdecznie wszystkim dziękuję a w szczególności dr Falisowy, że udało mu się stworzyć tak wspaniały zespół ludzi.

Pan doktor bardzo uprzejmy, co do tego nie mam zastrzeżeń, ale słaby merytorycznie.

kompetentny lekarz, zna się na swoim fachu, najlepszy w okolicy z jakim miałem do czynienia

Jestem po operacji, którą przeprowadził dr Falis. Wiedziałam co będzie robione, jak , w jaki sposób będę znieczulana, jaka rehabilitacja. Wszystko co się dowiedziałam uspokoiło mnie i nabrałam pewności, ze wybrałam fachowca, bardzo dobrego lekarza. Najbardziej ujęło mnie Jego ciepły, normalny sposób dialogu z pacjentem. Za wszystko bardzo dziękuję i wszystkim bardzo Go polecam.

bardzo dobry lekarz. każdego pacjenta traktuje poważnie. OPEROWAŁ MI DWIE NOGI NA HALUKSY I JEST WSZYSTKO W POŻĄDKU.POLECAM

uważam, że to najlepszy lekarz ortopeda w Ostrowie Wlkp.

Lekarz bardzo konkretny i dokładny. Miły w stosunku do dzieci (pierwszy lekarz, u którego moja 2,5 letnia córka nie płakała). Podchodzi do człowieka jak człowiek, a nie jak ktoś kto zjadł wszystkie rozumy. Polecam. Przyjmuje już na Wysockiej 13 w Ostrowie.

kompetentny lekarz, nie mam żadnych zastrzeżeń

Super lekarz, miły, kompetentny, wytłumaczył moje wszystkie wątpliwości, poświęcił sporo czasu. Poszłam do Niego z polecenia znajomej i również polecam Go innym. Pewnie będę Go widywała częściej bo muszę być pod stałą opieką lekarza ortopedy :)

bez zastrzeżeń, po składał mnie bez żadnych problemów

Miałem z nim do czynienia jeszcze jak robił specjalizacje już wykazywal sie świetnym talentem i fachowością w miescie ma dobrą opinie

wiecie czy robi operacje kolana na NFZ dla dzieci?

byłam u doktora Falisa na wizycie prywatnej super lekarz kompleksowo tłumaczy chorobę, sposób leczenia to było jakiś czas temu wczoraj byłam na wizycie na koszt NFZ lekarz był bardzo niemiły wręcz miał pretensje że przyszłam na wizyte ,wychodzi na to że jak się zapłaci to się jest inaczej traktowanym a przecież za moją wizytę w przychodni też pan doktor ma zapłacone odradzam wizyty w przychodni

Opowiem moją historyje;]Pewnego dnia zauważyłam że "coś" przeskakuje mi w barku. Poszłam do chirurga, powiedział że mam rozluźnione więzadła i skierował mnie na magnetoterapie. Nie pomogło.Poszłam do innego chirurga, powiedział że mam zerwane więzadła xd. I Włożył ręke w temblak. Nie pomogło. Poszłam do dr. Falisa, miał podejrzenie ale nie był pewien, skierował na badania do Rehasport clinic. I wszystko było jasne. Naprawde świetny specjalista-tłumaczy w czym rzecz, jest miły;] I teraz przyjmuje przy ul. Wysockiej 13, prywatnie.

Super! Jak z resztą wszyscy ortopedzie z Ostrowskiego ZOZu!Cała Polska może nam ich zazdrościć!!!

godny polecenia, swietnie rozpoznał chorobe.

Bardzo dobry lekarz uratował mi pozostałą połowe dłoni lewej chociasz mugł pujść na łatwizne i uciąć w nadgarstku , ale podioł się ratowania reszty ręki

wyśmienity specjalista polecam wszystkim

Jest lekarzem super, co najważniejsze, że traktuje wszystkich pacjętów jednakowo, czy bogaty czy też biedny. Mam zaufanie do niego. Jest dobrym specjalistą,wręcz jednym z najlepszych w Ostrowie. Czy to wizyta prywatna czy na NFZ ,to bez różnicy zajmuje się pacjętem tak samo dobrze i szczegółowo.Polecam

lekarz ten lekceważy pacjenta, alkoholik, nie poswieca pacjentowi wystarczajaco uwagi

bardzo miły i uprzejmy lekarz polecam osobiście

Świetny specjalista, zna się na tym co robi. Ma dobre podejście do ludzi.:)

lekarz z powołania ;jako człowiek i specjalista

Jest On bardzo dobrym a zarazem sympatycznym ortopedą.

Bardzo miły i kompetentny facet. Nie czycha na forsę nawet przy wizytach prywatnych, dobro i zdrowie pacjęta są najważniejsze.

Świetny lekarz, o bardzo dobrym podejściu do pacjęta. Wiele mu zawdzięczam.

Można dać więcej takich lekarzy :)(Operacja wyciągnięcia śrub i drutów z rzepki)

Bardzo miły i uprzejmny zarowno prywatnie jak i na kase chorych.

Najlepiej korzystac z prywatnej wizyty.

Dobry lekarz ale prywatnie bardzo dobry

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny