lekarz Mirosław Falis

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

14.09.2010

byłam u doktora Falisa na wizycie prywatnej super lekarz kompleksowo tłumaczy chorobę, sposób leczenia to było jakiś czas temu wczoraj byłam na wizycie na koszt NFZ lekarz był bardzo niemiły wręcz miał pretensje że przyszłam na wizyte ,wychodzi na to że jak się zapłaci to się jest inaczej traktowanym a przecież za moją wizytę w przychodni też pan doktor ma zapłacone odradzam wizyty w przychodni

26.11.2012

Pan doktor bardzo uprzejmy, co do tego nie mam zastrzeżeń, ale słaby merytorycznie.

Adrian

17.06.2014

Mogę w 100% polecić Pana Mirosława Falisa , potrafi wszystko wytłumaczyć związane z chorobą oraz stara się o jak najlepszy kontakt z pacjentem , profesjonalne podejście do zabiegu po prostu więcej tak dobrych i uczciwych fachowców a medycyna nie będzie koszmarem :)

12.02.2014

Bardzo dobry fachowiec,a ponadto lekarz ,któremu nigdy nie brak cierpliwości dla pacjenta i jego rodziny.

zofia

06.09.2013

Super fachowiec !!!Dziękuje panie doktorze za fachową operacje i złozenie ręki mojemu synowi polecam pana falisa

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Ostrów Wielkopolski"?

Piotr Gross

Chirurg ogólny