dr Mirosław Harężlak

Średnia ocen:5/5

Jaga

24.10.2016

Lekarz idealny, dokładny i oddany pracy. Wkłada dużo serca w to co robi skupia się na każdym pacjencie potrafi dokładnie wszystko objaśnić, co tu dużo pisać odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Lekarz z powołania pracuje dla dzieci nie dla pieniędzy!!! a co najważniejsze kompetentny POLECAM

Martyna

05.09.2015

Świetny lekarz i cudowny człowiek. Pan doktor miał wspaniałe podejście do mojego 11 miesięcznego synka. Bardzo dziękuję panie doktorze. Człowiek o wielkim sercu.

aga

04.07.2015

Witam, Od 5 dni jesteśmy po zabiegu syna - przepuklina pachwinowa; do dziś nie mogę się otrząsnąć z fachowości, uprzejmości, zaangażowania dr Hareżlak, niesamowity ciepły, skromny człowiek. Taki lekarza to prawdziwy dar od Boga :)

Witam,

Mama Emila

22.04.2015

Świetny lekarz. Polecam! Wszystko wytłumaczył bez żadnego pośpiechu a to dzisiaj niestety rzadkość. Super podejście do pacjenta. Pozdrawiam

Anonim

28.01.2015

Polecam z całą odpowiedzialnością. Godny zaufania, rzetelny doktor. Dziękuje za fachową opiekę i wspaniałe podejście.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Bielsko-Biała"?

lek. med.
Hanna Stojanik

Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24

dr