drMirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
18 opinii

• 5

zgadzam się z opiniami wcześniej wystawionymi.Nasz syn niedawno miał zabieg, Pan doktor wszystko dobrze wytłumaczył , ma szacunek do rodziców i do dzieci , kompetentny i życzliwy

• 5

Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy!Wspaniale opiekował się naszym synkiem!Cudowny człowiek i fachowiec!

• 5

Świetny lekarz.Polecam!Zajął się moim dzieciątkiem od urodzenia. Każda wizyta była miła.

• 5

TAKIEGO LEKARZA JESZCZE NIGDY NIE SPOTKALIŚMY! FACHOWOŚĆ, RZETELNOŚĆ, A DO TEGO SPOKÓJ...I KONKRETNA ODPOWIEDŹ NA KAŻDE PYTANIE... LEKARZ Z POWOŁANIA...

• 5

Witam! najlepszy lekarz jakiego znam! uprzejmy, uśmiechnięty,doskonały kontakt z dziećmi, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, poświęca bardzo dużo uwagi,odpowie na wszelkie wątpliwości wyczerpująco. Jest cudownym lekarzem. Dziękuję Panie doktorze za wspaniałą opiekę nad moim synkiem.Polecam !

• 5

Pan Doktor jest najlepszym chirurgiem dzieciecym jakiego znam. Jest mily, zyczliwy, spokojny, bardzo sie troszczy o kazdego pacjeta. Naprawde polecam Pana Doktora

• 5

Spokój, rzeczowe, uważne podejście do pacjenta, spore poczucie humoru, wyjątkowo przyjemna barwa głosu - to tylko niektóre, w pierwszej kolejności rzucające się przymioty dr Harężlaka. Przy dalszym poznaniu zauważamy faktyczną troskę o młodego pacjenta, wysoką kulturę osobistą i gotowość do udzielania wyczerpujących odpowiedzi dot. choroby dziecka. I jak to nie ocenić wysoko?

• 5

Widać że Pan doktor jest lekarzem z powołania. Ma podejście do dziecka. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Będąc z córką w szpitalu przez 3,5 tygodnia nie czułam się sama. Lekarz jak tylko miał dyzur zaglądał do nas kilka razy dziennie czy wszystko w porządku. A ten jego stoicki spokój którym powitał mnie na izbie przyjęc kiedy "ryczałam" jak bóbr w przeciwieństwie do mojej córki jest godny podziwu, jestem bardzo zadowolona że wkońcu spotkałam tak wspaniałego lekarza. Polecam mama Natalki

• 5

ostatnio spędziłam kilka dni w szpitalu z dzieckiem na 3 lekarzy którzy mieli na chirurgi dyżur tylko Pan doktor jest tam odpowiedni,jako jedyny mi wszystko wytłumaczył,okazał odrobinę współczucia i doradził jak można dziecku pomóc BARDZO PANU DZIĘKUJĘ nawet mój syn polubił pana doktora choć szpital na pewno dobrze nie będzie mu się kojarzył

• 5

Swietny lekarz. Taki konkretny gosc. Potwierdzam powyzsze opinie.Konkretny,rzeczowy,wszystko wytlumaczy,Odpowie na wszystkie pytania.I do tego wszystkiego ma taki przyjemny glos i stoicki spokoj w sobie.Przebywajac z dzieckiem na oddziale chirurgi w szpitalu w B-B bylam pelna podziwu dla pana doktora zagladal kilka razy w ciagu dyzuru pytal o samopoczucie itd. poprostu Odpowiedni czlowiek w odpowiednim miejscu...

• 5

jeszcze z tak uprzejmym i kompetentnym lekarzem nigdy sie niespotkałam. jest NIESAMOWITY.

• 5

Jestem pod ogromnym wrażeniem jakie wywarł na mnie Pan Doktor! Niesamowity człowiek, zaangażowany, uprzejmy - świetny fachowiec, oby więcej takich.

• 5

Widać że Pan doktor jest lekarzem z powołania. Ma podejście do dziecka. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Będąc na wizycie u Pana doktora człowiek nie czuje się jak piate koło u wozu. Polecam

• 5

Niestety z powodu schorzenia dziecka dość często muszę korzystać z porady lekarzy w różnych ośrodkach i szpitalach lecz tak ŚWIETNI lekarze jak Pan Doktor Harężlak zdarzają się bardzo rzadko :-) Ogromnie dziękuję za okazaną pomoc i życzliwość - mama Agnieszki

• 5

Wróciliśmy dzisiaj ze szpitala. Jaś po raz pierwszy doznał poważniejszego urazu. Byliśmy źli na siebie, bo zawsze z nim jesteśmy i rzetelnie wypełniamy obowiązki rodzicielskie - z takim dzieckiem to sama przyjemność. Ogromnym zaskoczeniem był dla nas pobyt w szpitalu. Przyjęcie na oddział oceniam na niezbyt sprzyjające okoliczności, ale nie był to Pan Harężlak. Później już z jego zainteresowaniem i podmiotowym podejściem do małego pacjenta wszystko uległo zmianie. Podsumuję słowami Jasia, który jest dość specyficznym dzieckiem, związany z domem, ze swoim łóżkiem i z rytuałami dnia codziennego. Podczas pobytu w szpitalu powiedział do mnie:"Teraz wiem, że jak mi się coś przydarzy, to już nie będę się bał szpitala". To również niewątpliwie zasługa lekarza. Pozdrawiam i polecam. Zadowolona mama Jasia Bogusza.

• 5

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana doktora - niesamowity!! pierwszy raz miałam do czynienia z takim lekarzem. Od wczoraj nie mogę wyjść z podziwu. Buzia mu się nie zamykała - tak dużo i mądrze wszystko wytłumaczył na temat choroby mojego dziecka, wszystko wytłumaczył, uspokoił. Poświęcił nam dużo czasu, odpowiedział na każde pytanie. Przeszedł moje oczekiwania. POLECAM W 100%. Tacy kompetentni lekarze to już niestety rzadkość - młodość połączona z dobrą starą szkołą.

• 5

życzmy sobie wszystkich takich lekarzy. Byłam u Pana doktora z moją wnuczką, wspaniałe podejście do dziecka,wszystko wyjaśnił, poświęcił nam sporo swojego czasu.

• 5

polecam przeprowadzal zabieg przepukliny pachwinowej mojego 4letniego synka wpsanialy lekarz wszystko wytlumaczyl, odpopwiedzial na kazde pytanie bardzo milo go wspominam w szpitalu do nas zagladal nawet kilka razy w nocy

Gdzie przyjmuję

Skoczów
    49,803151218,790762

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat