dr Mirosław Krzysztofik

2,5
2,7
2,6

Nie polecam tego specjalisty nikomu. Dziewczyny omijajcie ten gabinet z daleka. Dla tego lekarza liczy się coś innego niż ciężarna i jej maleństwo.

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Arogancki lekarz, zero empatii do pacjenta. Miałam okazje przebywać w szpitalu w Końskich we wczesnej ciąży. Nikt się mną nie interesował mimo tego ze cała noc tonęłam we krwi. Pan Krzysztofik tylko skomentował ze już dawno po ciąży… w kolejnym dniu kazali mi podpisać kartę wypisu „na zadanie”, mimo tego ze nic takiego nie zadałam a wręcz bałam sie pozostać bez opieki. Na szczescie ciąża zakończyłam się sukcesem i urodziło się zdrowe dziecko.

Nie polecam tego lekarza. Zdiagnozował źle mnie i moją mamę. Nie wykrył u mnie nadżerki i torbiela, a u mamy stwierdził, że nie wymagane jest łyżeczkowanie, mimo że trzech innych lekarzy mówiło, żeby to natychmiast zrobić. Zarówno mi jak i mamie powiedział, że jest wszystko w porządku. Na szczęście kilka dni po wizycie u dr Krzysztofika trafiłyśmy do innego ginekologa. Szczerze nie polecam tego lekarza. Strata czasu i pieniędzy.

Jak dla mnie bardzo miły,konkretnie wszystko tłumaczy,przyjemny facet jak na razie:)Na usg wszystko opisywał i tak jak wcześniej wspomniałam bardzo miły

Zachowanie karygodne, poniża pacjentki których ciąży nie prowadził. Totalny brak zainteresowania przy przyjęciu na oddział

Rodzilam u niego dwa razy i jestem bardzo zadowolona, wszystko mi tłumaczył i pomagał w każdej sytuacji. Dziekuje za poswiecony czas i cierpliwośc

Pan dr przy pierwszym porodzie był - mimo że chodziłam do innego lekarza prywatnie - on mi pomógł bo inaczej bym się wykończyła. Synek urodził się cały i zdrowy , a Pan dr bardzo uprzejmy. Niedawno poroniłam dwa razy , lekarz do którego chodziłam nie zrobił mi nawet badań a kiedy szłam z krwotokiem do szpitala odwrócił się do mnie plecami ( a chodziłam prywatnie ) tu także zajął się mną Pan doktor , i zawdzięczam mu bardzo dużo . W Końskich już nie ma dla mnie innego lekarza ginekologa ...

Kasa i tylko kasa licza sie dla tego pana.

Kasa i tylko kasa licza sie dla tego pana.

nie polecam nikomu tego lekarza faszerował moją żonę lekami w ciąży ,które póżniej zaszkodziły mojej żonie i mojemu dziecku, nie polecam tego lekarza nikomu .kobiety jak chcecie miec zdrowe dzieci to do niego nie chodzcie.

Nie polecam nikomu tego lekarza. Tylko pieniądze liczą się dla tego Pana.

Nie polecam nikomu tego lekarza. Tylko pieniądze liczą się dla tego Pana.