dr n. med. Mirosław Kulej

Lekarz jak to w Polsce. Spóźniony do pracy, przez co kolejka i godzina obsuwy. Sympatyczny, rzeczowy, sprawia wrażenie kompetentnego. W moim wypadku diagnozy postawić jednak nie potrafił, mimo niewąskiej diagnostyki, na którą nie szczędził trzeba przyznać skierowań. Wg mnie specjalizuje się w wąskim zakresie i w nim może faktycznie jest rewelacyjny, ale jak choroba nie jest tak oczywista to lepiej skorzystać z konsultacji u innych o świeżym, szerszym podejściu. Nie napiszę, że dr jest rutyniarzem, bo byłoby to niesprawiedliwe, po prostu mnie nie pomógł, a diagnoza nie była szczególnie karkołomna, jak się wkrótce okazało. Wg mnie jest dobrym operatorem i średnim diagnostą.

Gdyby było więcej takich lekarzy, świat byłby piękny. Luksusem w dzisiejszych czasach jest wizyta u lekarza, który rozmawia z pacjentem, słucha, skupia się na problemie i stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Zyczliwy,wysokiej kultury człowiek ,dobry specjalista,lubi swój zawód i co istotne lubi też ludzi,a to wiedzie do sukcesów,których życzę z całego serca- Krystyna Stefańska z podziękowaniem i poleceniem innym.

Po wizycie u Pana Mirosława już nigdy nie można czuć się usatysfakcjonowanym kolejnymi wizytami u innych Specjalistów. NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKALIŚMY NA NASZEJ DRODZE. Pełna kompetencja ,profesjonalizm i pasja do wykonywanego zawodu. A&P

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKALIŚMY NA NASZEJ DRODZE.
Pełna kompetencja ,profesjonalizm i pasja do wykonywanego zawodu.
A&P

Rewelacyjny. Inni mogliby z niego brać przykład. Takich lekarzy jest jak na lekarstwo. No ale na szczęście są :)

Obr więcej było takich lekarzy jak dr.Mirosław Kulej.

Obr więcej było takich lekarzy jak dr.Mirosław Kulej.

Jestem po zabiegu artroskopi kolana prawego i dochodze do zdrowia. Jestem bardzo zadowolona z opieki dr.Kuleja bo gdyby nie on to niewiem jak długo jeszcze bym sie leczyła.Dotychczasowi "specjaliści" twierdzili że nic mi niejest a kolano boli bez powodu a pozabiegu okazało sie że to niebyło takie nic.Miałam uszkodzoną łękotke,kość piszczelową, chrząstke i rozciągnięte wiązadła krzyżowe wienc niebyło to takie nic.Dzięki dr.Kulejowie wiem że wruce kiedyś do sprawności i przedewszystkim wiem jak leczyć kolano.Pozdrawiam pana dokotora za wszystko dziękuje i wszystkim go polecam.

Świetny ortopeda, operował mnie dwa razy; słucha uważnie, wszystko tłumaczy, troskliwy, życzliwy i bardzo sympatyczny.

Taki sobie. Jak większość w tej specjalizacji

Taki sobie. Jak większość w tej specjalizacji

Bez zachwytu, ale ujdzie. 5 minut rozmowy, recepta - do kosza, ze względu na skutki uboczne leku - gdyby wywiad był zebrany szczegółowo, zapewne dr nie przepisałby mi go. Człowiek sympatyczny