lekarz Mirosław Rozenbajgier

Chirurg ogólny, USG

Polecam bardzo pana doktora,miły i kompetentny w swoim zawodzie,dba o dobro i zdrowie pacjenta,tlumaczy wszystko szczegółowo...

wizyta u pana Rozenbajgera była nie miła, trwała 8 minut z usg. brak kontaktu wzrokowego i jakiejkolwiek informacji. na pytanie czy wszystko porządku , podła opowiedz że wszystko napisał. nie wiem co było powodem , ale może jak Pan doktor powinien już odpocząć.

wizyta u pana Rozenbajgera była nie miła, trwała 8 minut z usg.
brak kontaktu wzrokowego i jakiejkolwiek informacji.
na pytanie czy wszystko porządku , podła opowiedz że wszystko napisał.
nie wiem co było powodem , ale może jak Pan doktor powinien już odpocząć.

Świetny chirurg 15 lat temu zrobił mi operacje na żylaki i do dzisiaj mam spokój. Polecam bez mrugnięcia okiem.

Polecam serdecznie to bardzo dobry specjalista, wszystko mi wytłumaczył zanim zrobił zabieg, po zabiegu tez interesował się stanem mojego zdrowia.Wszystko z uśmiechem na twarzy polecam.

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, uprzejmość, poświęcony czas. Bardzo pozytywne wrażenie. Pan doktor wszystko wytłumaczył, był przy tym konkretny. Byłam w sprawie żylaków i dowiedziałam się wystarczająco wiele.

Bardzo dobry chirurg - polecam jestem po operacji usunięcia żylaków i jak dla mnie lekarz jest bardzo kompetentom i znającą się na swojej robocie

Bardzo kompetentny lekarz.Skutecznie leczył moją mamę, a dzisiaj tą samą chorobę leczy u mojego syna.Ufam panu doktorowi w 100%.Jego szczerość,,dobroć, życzliwość i mądrość wyczuwa się już przy pierwszym kontakcie(również na oddziale szpitalnym) , a przy tym zupełnie normalny,nie noszący głowy w obłokach człowiek(jak wielu lekarzy to czyni).Polecam,polecam i jeszcze raz polecam.

DOBRY URATOWAL MI ZYCIE POLECAM GO WSZYSTKIM LESNIK

DOBRY URATOWAL MI ZYCIE POLECAM GO WSZYSTKIM LESNIK

JEDYNY LEKARZ CHIRURG KTÓREMU UFAM OD LAT.NIE ZMANIEROWANY KOMPETENTNY,MIŁY OBY TAK DALEJ!

Wizyta przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan doktor dokładnie tłumaczył mi przyczynę mojej dolegliwości, i na każde pytanie odpowiadał, rzeczowo w języku dla mnie zrozumiałym. Przestrzegł mnie też, przed tym, żebym nie dała się naciągnąć na zabiegi u innego lekarza, które są w moim przypadku są zbyteczne. Tak chcę się odwdzięczyć, za pomoc Panu doktorowi.Polecam.