lekarz Mirosław Śmigasiewicz

Wspaniały lekarz. Super podejście do pacjentki. Dokładne wytłumaczenie . Chodzę do niego na NFZ . Bardzo punktualny.Polecam

Super ginekolog. Bardzo polecam kobietom . Jest bardzo miły , wszystko wyjaśni, porozmawia na inne tematy żeby badana się mniej stresowała

Super ginekolog. Bardzo polecam kobietom .

Przyszłam do Pana Doktora z guzkiem w piersi, wyśmiał mnie, że to stan zapalny, po badaniach i diagnostyce w innym ośrodku (uparłam się, żeby ty zbadać) okazało się, że to rak piersi. Jestem po operacji i leczeniu podjętym w porę. Gdybym posłuchała się doktora wyjechałabym już nogami do przodu. Nie polecam.

Nie mogę wypowiedzieć się na temat tłumaczenia choroby i leczenia, ponieważ dawno nie borykałam się z takimi problemami, ale miałam okazję spotkać się z tym lekarzem podczas wizyty kontrolnej. Jest to osoba konkretna, delikatna i wyluzowana. Wizyta była przyjemna, lekarz jest rozmowny i uprzejmy. Polecam.

Ja w 100% polecam doktora. Prowadził moją ciążę, nie było go przy porodzie Ale zrobił tak żebym miała jak najlepszą opiekę i pomoc. Chodzę do niego na wizyty i to na NFZ. Zawsze miły, uprzejmy i pomocny. Zapyta zawsze o dziecko. Polecam baaaardzo serdecznie!

Witam, mam to szczęście,że jestem stałą pacjentką dr. Śmigasiewicza w przychodni. Faktycznie, nie ma super milutkiego podejścia do pacjentki, nie jest wygadany ale stara się być uprzejmy, po porodzie przy każdej wizycie zagadnął jak się miewa dziecko, jak się rozwija- to dla mnie bardzo ważny gest.Co do jego wiedzy i doświadczenia- niczego nie mogę mu zarzucić, zawsze umie wytłumaczyć i zastosować odpowiednie leczenie. Doktor prowadził moją ciążę, poród był wywoływany, kazano mi się zgłosić do szpitala w piątek i teoretycznie nic by się ze mną nie działo gdyby nie interwencja właśnie mojego ginekologa. Nakazał zrobić test oksytocynowy,żeby było wiadomo jak mój organizm reaguje. Dzięki niemu wiedziałam na czym stoję i co się będzie ze mną działo dalej, bo reszta personelu nie udzielała żadnych informacji. W niedzielę tuż po południu byłam szczęśliwą mamą :)

Jak czytam niektóre opinie, to krew mnie zalewa! Czy Wy, drogie pacjentki oczekujecie od lekarza kawy i pogaduszek czy konkretnej pomocy?! Ja tego człowieka nigdy w życiu nie zapomnę, uratował mi życie i nawet gdyby był największym gburem na świecie pójdę do niego na 100 kolejnych wizyt, bo wiem,że zna się na rzeczy, a to w tym zawodzie jest chyba jednak najważniejsze!

Wspaniały lekarz bardzo mi pomógł ostry dyżur w Otwocku.

Wspaniały lekarz bardzo mi pomógł ostry dyżur w Otwocku.

Trafiłam na pana doktora leżąc na patologi ciąży w szpitalu w Otwocku, specyficzny typ człowieka, gdy potrzebna jest interwencja lekarska nie zostawi bez pomocy, w swojej pracy kompetentny, nie jest człowiekiem " do rany przyłóż",nie pogłaszcze i nie kleci kocopołów dla lepszego samopoczucia pacjentki, lubię takie rzeczowe podejście lekarza do pacjentki,chciałabym, żeby prowadził moją drugą ciążę.

Drogie Panie, ten lekarz to gbur, który twierdzi, że jest najważ niejszy i pacientki takie jak ja zawracają mu głowę. Byłam na ostrym dyrzuże w szpitalu otwocku itrafiłam właśnie na niego. 20 tc i od kilku dni miałam ostre pieczenie w pochwie,naprawdę nie do wytrzymania. Ogólnie jestem osobom bardzo odporną na ból i gdyby nie ciąża wytrzymałabym do poniedziałku. Ale fakt że jestem w ciąży skłonił mnie do udania się po pomoc na ostry dyżur. Doktor Śmigasiewicz stwierdził, że jestem beznadziejnym przypadkiem zawracającym mu głowę i takich jak ja to on ma na pęczki. Potraktował mnie jak intruza, który przerywa mu picie kawy...... Może i podejmuje właściwe decyzje ale nie żyjemy w komunie i trochę normalności i uprzejmości ze strony lekarza jest chyba wskazane???????