dr n. med. Mirosław Strączyński

Chirurg onkolog

Ja nie polecam tego chirurga. Została wykonana u mnie operację tarczycy, która miała rozmiar normalny a zmiana była kilku milimetrowa, operacja przeprowadzona była w Instytucie Onkologii w Gliwicach na fundusz. Jestem młodą osobą i zostałam okaleczona, już do końca życie będę się borykać z bólem w szyi, kręgosłupa szyjnego, zaburzeniami połykania, oraz tężyczką. Według zapewnień pana Strączyńskiego jedynym moim zmartwieniem po operacji miało być łykanie 1 tabletki dziennie, niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna i wygląda następująco: wycięcie przytarczyc; uszkodzenie nerwu; zbyt mocne ściśnięcie więzimy co spowodowało przykurcz mięśni po jednej stronie szyi, mimo iż stosowałam się do wszystkich zaleceń pooperacyjnych. Niestety zero reakcji chirurga gdy sygnalizowałam problemy zaraz po wybudzeniu, brak zainteresowania pacjentem po operacji.

Świetny specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo pogodny i do tego widać, że chce dla pacjenta dobrze. Więcej takich lekarzy.

Profesjonalista, bardzo taktowny, na poziomie, przesympatyczny, zanim rozpocznie leczenie musi być pewny wszystkiego.

Dr Mirosław Strączyński, to znakomity lekarz, profesjonalista, perfekcjonista...ale warto dodać, że podejście do pacjenta na najwyższym europejskim a nawet z całą odpowiedzialnością - światowym poziomie. To lekarz XXI wieku, który doskonale leczy ciało ale także aby nie powiedzieć przede wszystkim duszę. Jeżeli mogę coś dodać... życzę sobie i wszystkim więcej takich lekarzy a przygotowującym się do tej dyscypliny, powiem aby czerpali wzory z najlepszych do których zaliczam dra M. Strączyńskiego. Jednym słowem doskonały lekarz. Tak naprawdę...moja ocena? Ta skala tak wysokiej nie przewidziała. Ps. Panie doktorze, czekam na wynik ale ...

Ps. Panie doktorze, czekam na wynik ale już dzisiaj wiem, że będzie dobry:)

Bardzo kompetentny lekarz. Wycinałam u niego znamiona podejrzane o zmiany nowotworowe. Doktor wykonał koronkową robotę i blizny po zabiegu są prawie niewidoczne. Jestem również wdzięczna za konsultacje jaką udzielił dr Strączyński mojej mamie chorej na czerniaka - wszystko dokładnie wytłumaczył, pokazał, a co najważniejsze podtrzymał na duchu tak, że wróciły siły do dalszej walki z nowotworem.

Lekarz ten nie wie, że w schorzeniu onkologicznym liczy się czas merytorycznego badania. Liczy na to , że człowiek prędzej zejdzie z tej ziemi. Może trzeba się do Niego udać do 4 punktów prywatnych w różnych Miastach na Ślasku.

Niego udać do 4 punktów prywatnych w różnych Miastach
na Ślasku.

Wspaniały lekarz z poczuciem humoru. Świetny specjalista polecam Wdzieczna Pacjentka :)

Beznadziejny lekarz i człowiek, podchodzi do człowieka jak do maszynki na pieniądze. Nikomu nie polecam tego lekarza.

polecam świetny lekarz, chirurg onkologii

polecam świetny lekarz, chirurg onkologii

Wspanialy,madry i przemily lekarz, swietny specjalista. Bardzo dobry chirurg.Polecam.