lekarz Mirosław Styk

Pan M. Styk wykonał na swoim oddziale operację mającą na celu naprawę statyki narządów rodnych (pochwa i macica wypadały). W 3 tyg. po operacji wszystko zaczęło wypadać od nowa. Lekarz nie zaproponował mi ponownej operacji, a w karcie napisał, że proponował tylko ja odmówiłam. Zaczął leczyć mnie pesarami, co naraziło mnie na dodatkowe niepotrzebne koszty i było całkiem nieadekwatne do rozmiaru schorzenia, ponadto karty z leczenia pesarami usunął z dokumentacji w gabinecie, z czego wynika, że wiedział, że nie powinien mnie tak leczyć. A co najgorsze USG, jakie wykonałam u innego, znanego specjalisty wykazało, że Pan Styk użył do operacji w szpitalu siatek o zupełnie innych wymiarach, drastycznie mniejszych, niż powinny zostać użyte zgodnie z dokumentacją w szpitalu. W samej dokumentacji szpitalnej jest taki bałagan, np. brak mego nazwiska na najważniejszym dokumencie z operacji, czyli protokole operacyjnym, widnieje tam nazwisko jakiejś innej pacjentki, tak że do końca nie wiadomo czyje to są dokumenty. Uprzejmość Pana doktora nie ma nic wspólnego z jego uczciwością i odpowiedzialnością za swoje leczenie, które równają się zeru. Jestem zszokowana, że tak można traktować prywatnego pacjenta za jego własne pieniądze. Odradzam leczenie u tego lekarza zarówno w prywatnym gabinecie jak i na oddziale w Szpitalu Jana Bożego, jeśli nie chce się mieć dodatkowych bardzo poważnych problemów zdrowotnych i osobistych

Do pana doktora chodzę już od kilku lat ale zawsze kontrolnie, natomiast niestety ostatnio po basenie przyplątała się do mnie jakaś infekcja. Pan doktor zlecił badania, przepisał leki i po infekcji nie ma śladu. Polecam :)

Godny polecenia, bardzo miły, świetne podejście do pacjenta,zawsze uprzejmy i zaangażowany w leczenie.w razie potrzeby dostępny pod telefonem.Polecam.

Godny polecenia, bardzo miły, świetne podejście do pacjenta,zawsze
uprzejmy i zaangażowany w leczenie.w razie potrzeby dostępny pod
telefonem.Polecam.

Jestem co prawda dopiero początkującą pacjentką pana doktora ale z wizyt na których u niego byłam mogę z czystym sumieniem wystawić mu ocenę bardzo dobrą gdyż zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, widać że jest dobrym specjalistą i robi wszystko dla dobra pacjenta.

Bardzo dobry lekarz zarówno przy wizytach kontrolnych, problemach zdrowotnych czy przy prowadzeniu ciąży-przerobiłam u niego wszystko i jestem bardzo zadowolona, polecam go wszystkim koleżankom!

Lekarz godny polecenia i dla kobiet chcących zmienić lekarza jak i dla tych, które chcą pierwszy raz iść do ginekologa. Bardzo dokładny lekarz, z ogromną wiedzą i doświadczeniem

Pan Doktor jest moim lekarzem już od wielu lat i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Zawsze jest miły i uprzejmy, nie robi dziwnych uwag, odpowiada na wszystkie zadane pytania. Polecam

Bardzo się cieszę, że trafiłam do dr Styka ponieważ wcześniej leczyłam się u innej pani dr, która bagatelizowała moje problemy, mówiła że to normalne, tak ma być itd. Po wizycie u pana dr okazało się, że wcale nie ma tak być, od razu wprowadził leczenie, zlecił badania i wyleczył mnie z infekcji oraz nadżerki. Polecam

Doktora Styka polecił mi inny lekarz, pan doktor jest bardzo kulturalnym i miłym człowiekiem. Zajął się moim problemem i wyleczył mnie z infekcji, poinstruował jak się zachowywać żeby unikać takich infekcji. Jestem bardzo zadowolona.

Pan Doktor prowadził moją zagrożoną ciążę, dzięki swoim kompetencjom i doświadczeniu wszystko było dobrze i dziś jestem szczęśliwą mamą ślicznego i przede wszystkim zdrowego synka!