dr n. med. Mirosław Szarzyński

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Bardzo dobry specjalista, w skrócie :miałem problem ze stawem skokowym i teraz mogę dalej uprawiać sport. polecam !

Dr Szarzyński zrobił mi artroskopie barku po jego wybiciu. Widać duże doświadczenie i chęć pomocy, bardzo dobry kontakt z pacjentem i empatyczne podejście do rehabilitacji, leczenia. Kontakt niespotykany w dzisiejszych czasach, gdzie lekarze chowają się po kątach:-) Dziękuję i polecam!

Trafiłam do Dr. Mirosława Szarzyńskiego po odnowieniu kontuzji kolana, którego nabawiłam się 3 lata temu podczas gry w piłkę nożną. Tym razem okazało się, że mam zerwane przednie więzadło krzyżowe (ACL) i rozerwaną łękotkę. Na wizycie kwalifikującej do operacji Dr. Szarzyński wydał mi się profesjonalnym lekarzem, bardzo otwartym (mogę się z Nim kontaktować za pomocą tel. i maila), z dużym poczuciem humoru i traktującym pacjenta z szacunkiem. 22.08.2013 zostałam zoperowana w Szpitalu Medicover (profesjonalna i troskliwa opieka, polecam!) przez Dr. Szarzyńskiego i do dnia dzisiejszego wszystko ładnie się goi, nie mam praktycznie opuchlizny, noga praktycznie nie boli pomimo rekonstrukcji więzadła i zszywania łękotki. Dr. Szarzyński po operacji nadal opiekuje się pacjentem, interesuje jego stanem zdrowia, sposobem rehabilitacji, cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i odpowiada na pytania.
TO FANTASTYCZNY CHIRURG ORTOPEDA I CZŁOWIEK! Gorąco polcam Dr. Szarzyńskiego, takich lekarzy ze świecą szukać.

Grając w kosza zerwałem sobie wiązadło krzyżowe przednie (ACL). Wieczorem pojechałem do szpitala Medicover gdzie od razu zrobiono mi rentgen kolana wykluczając złamania i pęknięcia kości, trzy dni później miałem badanie rezonansu magnetycznego co potwierdziło zerwanie kompletne ACL i uraz kompresyjny łękotki. W Medicover polecono mi dr nauk med. Mirosława Szarzyńskiego, na pierwszej wizycie dr Szarzyński powiedział dokładnie co mi dolega, powiedział dokładnie jak wygląda leczenie i skierował pilnie na rehabilitację (dzięki czemu już po 2 tygodniach chodziłem i miałem pełen zakres wyprostu i zgięcia). Samo podejście dr Szarzyńskiego do pacjenta bardzo rzeczowe i profesjonalne, odpowie na każde pytanie, dał dokładne instrukcje co i jak robić (dla kogoś wystraszonego, kto nie miał w życiu żadnej kontuzji jest to bardzo ważne); dzięki niemu zdecydowałem się na rekonstrukcję wiązadła. Zabieg odbył się w szpitalu Medicover, gdzie warunki są naprawdę na bardzo wysokim poziomie, obsługa pielęgniarska bardzo miła i dostosowana do potrzeb pacjenta. Rekonstrukcja przebiegła pomyślnie, na drugi dzień po zabiegu byłem już w domu. Przy wypisie ze szpitala dostałem zestaw ćwiczeń do wykonania, zalecenia odnośnie rehabilitacji oraz ogólne zalecenia co i jak robić żeby szybko wrócić do zdrowia. Od piątego tygodnia po operacji chodzę już bez kul i stabilizatora. Po operacji dr Szarzyński interesuje się pacjentem i postępem jego rehabilitacji, częstotliwość wizyt kontrolnych spada wraz z powrotem do zdrowia, bo po co chodzić do lekarza jak nie ma takiej potrzeby :) Szczerze mogę polecić dr nauk med. Mirosława Szarzyńskiego, dzięki niemu wracam do pełni zdrowia za co bardzo dziękuję.

Niesamowity człowiek, w 100% poświęcony swojej pracy - bardzo życzliwy, szczery a przy tym bardzo konkretny, udziela bardzo szczegółowych i wyczerpujących informacji - nie bagatelizuje problemu ani nie wyolbrzymia (wcześniej trafiałam na lekarzy typu "nic Pani nie jest" lub też na "szybko na zabieg i niech Pani nie rusza ręką bo z każdym ruchem ręka uszkadza się jeszcze bardziej"). W mojej opinii bardzo dobry i rzeczowy specjalista w swoim zawodzie, który "lubi to co robi" (a to mam wrażenie rzadkość nie tylko wśród lekarzy) Kompleksowo zajmuje się pacjentem poczynając od poradkonsultacji, poprzez zabieg operacyjny po wytyczne co do rehabilitacji i dalszych działań. Dr Szarzyński wykonywał u mnie artroskopię barku (022013) - wcześniej dał czas na spokojne przemyślenie sprawy, a po mojej decyzji od razu wyznaczył termin operacji. Bardzo szczerze przedstawiał wszystkie za i przeciw, dokładnie opisywał co będzie robione, co bardzo ułatwiło mi decyzję o zabiegu. Zabieg trwał ok pół godziny, bez żadnych komplikacji - następnego dnia rano dr Szarzyński osobiście zajął się wszystkimi operowanymi wcześniej pacjentami, przekazał wypis do tego bardzo szczegółowy opis operacji, indywidualne zestawy do ćwiczeń rehabilitacyjnych wraz z instruktażem. W moim przypadku sprawność ręki powróciła w ekspresowym tempie - już kilka dni po zabiegu. (W samym Mediqu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem opieki, życzliwością i sprawną organizacją) Podsumowując szczerze mogę polecić dr. Szarzyńskiego jako bardzo dobrego ortopedę.

Wysokie kompetenje i praktyczne umiejętnosci,nizwykle uprzejmy i bezpośredni.Od wielu lat nie spotkałam takiego lekarza.Polecam wszystkim potrzebującym leczenia ambulatoryjnego lub szpitalnego.

Zdecydowanie najlepszy lekarz z ok. 30 spotkanych przez lata ortopedów.

Zdecydowanie najlepszy lekarz z ok. 30 spotkanych przez lata ortopedów.

Bardzo miły człowiek ,wspaniały lekarz.Z czystym sercem polecam.

Bardzo miły człowiek ,wspaniały lekarz.Z czystym sercem polecam.

Nigdy nie spotkałem tak życzliwego i uczciwego człowieka. Operacja w 100% się udała. Bark wrócił do zdrowia w przeciągu 6 tyg. Posiada on niesamowicie pewne ręce !! Polecam

Zgadzam się ze wszystkimi komentarzami,to wspaniały lekarz zabieg usunięcia cieśni nadgarstka wykonał perfekcyjnie właśnie szykuję się na drugą rękę. Jolanta O.

Jolanta O.