Mirosław Szymonek

Ortodonta, Stomatolog

Doktor Szymonek leczył moje zęby 28 lat temu i trzymają się do dziś.Wyleczył zęba ropnego ,któremu nikt nie dawał szans.Poprzednio i obecnie zrobił mi protezkę.Nie uwierała tamta i nie uwiera obecnie zrobiona.Przemiła obsługa.Z chęcią jeżdziłam do Złotoryi.U doktora pokonałam strach przed stomatologiem.Do innego nigdy bym nie pojechała.Szczerze polecam bo warto jak do żadnego innego stomatologa.Dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo miła atmosfera! Zawsze wychodzę zadowolona. Wyrywanie bezbolesne, leczenie również :) polecam serdecznie

Bardzo miła atmosfera!
Zawsze wychodzę zadowolona.
Wyrywanie bezbolesne, leczenie również :)
polecam serdecznie

3 lata temu rozpoczęłam leczenie ortodontyczne, które zakończyło się moim zdaniem ogromnym sukcesem po dwóch latach noszenia aparatu - nie dość, że miałam bardzo krzywe zęby, a teraz wyglądają jak z reklamy TV, to - ku memu zaskoczeniu - udało się zminimalizować uśmiech dziąsłowy - była to dla mnie bardzo miła niespodzianka. Poza efektem leczenia bardzo pozytywnie oceniam pracę całego zespołu i przyjazną atmosferę, jaka panuje w PSE. Moim zdaniem personel profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków i zadowolenie pacjenta ma duże znaczenie. Nadal uczęszczam na wizyty kontrolne i robię to z przyjemnością. POLECAM!!!

Nie będę się rozpisywał, po prostu fachowiec, a fachowców w tym kraju..../!? Leczę się prawie trzy lata ortodontycznie - rewelacja (poświęcenie, analiza, determinacja, wiedza, pomysłowość, fachowość). Nie robię reklamy, stwierdzam fakty.

Klasa sama w sobie. Warto dać większe pieniądze za to co się otrzymuje. Stomatolog, chirurg bardzo konkretny, miły i oddany. Leczenie u tego człowieka daje poczucie bezpieczeństwa i dużego komfortu przy każdej wizycie. Człowiek sympatyczny i ciepły, sprawia że obawy przed zabiegiem odchodza w niepamięć. {p;ecam wszystkim dentofobom. Zaplecze, atmosfera i obłsuga na najwyzszym poziomie, próżno szukać lepszego podejścia do problemu. Wspaniałe i pięknę asystentki. Wysoka kultura w obyciu z pacjentem. Żal się czepiac czegokolwiek. Serdecznie polecam.

do Pana Mirka chodze od lat i jestem bardzo zadowolony. robil mi 4 korony, kilka wypelnien, czyszczenie zebow tez tam robilem. zawsze jest przyjemnie, najwazniejsze ze znieczulenie nie boli plus daje gaz podtlenek i wtedy pobyt na fotelu to dla mnie super odlot. lekarz jest specjalistom, wie co i jak robi, uzywa najnowszych technologii i stale sie szkoli. pewnie nie jest najtanszy w miescie ale jakosc ma swoja cene i przy zebach warto

Wizyt było sporo. Niestety z dnia na dzień dowiedzieliśmy się, że "placówka" nie prowadzi już leczenia dzieci. Z usług korzystała cała rodzina i zostawiliśmy tam ponad 3.000,-zł. Pomijam kwestie dojazdów z Jeleniej Góry. Tak się nie robi stałym pacjentom. Fachowcy; ale w kwestii faktycznego szacunku.... Szkoda.

Fachowcy; ale w kwestii faktycznego szacunku.... Szkoda.

Debile do potęgi, pierwsza moja wizyta kupe zebow do leczenia. 5 do wyrwania byla, po roku przujezdzam i inny lekarz mowi ze ta piatka do kanalowki sie nadaje to co korwa ten kretyn rok temo mog go zrobic bez problemu ale poco. wymienil mi plabe w 4 a po 2 miesiącach był do kanalówki więcej tam nie pojechłem niedośc ze drodzy. to nie robia wielu rzeczy porządnie.

Lekarz godny polecenia w dziedzinie ortodoncji czy stomatologii estetycznej. FACHOWY, kompetentny, wnikliwy. W jego gabinecie leczy się zęby najnowszymi technikami. W przypadku leczenia ortodontycznego pierwsza wizyta- konsultacja jest bezpłatna, na niej też można się wszystkiego dowiedzieć, zaproponuje leczenie, omówi przy kazdym "za" i "przeciw", aparaty stałe ma te z "najwyższej półki",godny polecenia jest system Damon3, po konsultacji bez zastanowienia oddałam się w jego ręce. Jestem bardzo zadowolona.Ceny ma przystępne.