lekarz Mirosław Wąsiwicz

Chirurg naczyniowy

Pan dr jest miły z pozoru, jedyna motywacją do pracy są pieniadze. Jako specjalista ok. W dodatku Pan dr regularnie usuwa negatywne opinie ze swojego profilu.

Zgłosiłem się do doktora Mirosława Wąsiewicza z powodu moich kłopotów z nogami. Pan doktor cierpliwie wysłuchał moich skarg, zbadał mnie, wykonał badanie USG naczyń Stawiając trafną diagnozę. Zastosował leczenie, które okazało się skuteczne. Gorąca polecam takiego fachowca od chorób naczyniowych.

Zgłosiłem się do doktora Mirosława Wąsiewicza z powodu moich kłopotów z nogami.
Stawiając trafną diagnozę. Zastosował leczenie, które okazało się skuteczne.
Gorąca polecam takiego fachowca od chorób naczyniowych.

Pan dr Mirosław Wąsiewicz przyjął mnie w swoim gabinecie w Neuromedice na ul. Piotrkowskiej. Cierpliwie wysłuchał moich problemów zdrowotnych, których było niemało. Z pełnym profesjonalizmem podszedł do wszystkich moich dolegliwości. Cierpliwie wytłumaczył mi przyczyny moich kłopotów oraz poradził jak mam postępować oraz zapisał odpowiednie leczenie. Leki okazały się bardzo skuteczne, za co jestm mu wdzięczna. polecam goraco tego specjalistę wszystkim, którzy mają problemy z bólami nóg i zylakami.

Bardzo troskliwy, uprzejmy, kompetentny doktor, w gabinecie i również w Poradni(a to już rzadko soę zdarza). Odpowiedział cierpliwie na wszystkie pytania, wytłumaczył, narysował. Bardzo polecam.

Odpowiedział cierpliwie na wszystkie pytania, wytłumaczył, narysował.
Bardzo polecam.