lekarz Mirosław Wiliński

Od wielu lat leczę się u doktora Wilińskiego, nie zdarzyło się żeby postawił złą diagnozę lub nieprawidłowo dobrał mi okulary. Dzisiejsza wizyta potwierdziła, że jest profesjonalistą. Po miesiącu bezskutecznego leczenia oka u innego lekarza ( z powodu mojego wyjazdu) rozpoczęte dziś leczenie już dało pozytywne efekty. Dziękuję.

Bardzo dobry lekarz , chodzę sama i z dzieckiem do Niego, za każdym razem poprawnie stwierdzi co się dzieje że wzrokiem. Ciśnienie w oku zawsze bada. Ktoś z rodziny ma ciśnienie w oczach i zawsze do Niego chodzi. Najlepszy lekarz którego znam

Ja jestem zadowolona z wizyty, może pan doktor nie jest jak to ktoś wcześniej napisał "prze,prze miły " jednak na zadane pytania odpowiada rzeczowo i konkretnie.

Nie piszcie bzdur, że doktor nie bada ciśnienia w gałce ocznej. Ciśnienie jest badane automatycznie przy każdym badaniu. Odbywa się to tak, że bardzo nowoczene urządzenie, którego doktor używa dmucha w oko i w ten sposób mierzone jest ciśnienie. Jest to bezdotykowe badanie ciśnienia. Większość lekarzy we Włocławku, aby zmierzyć ciśnienie stawia na oku przestarzałe urządzenie. Jest to bolesne i nieprzyjemne. U doktora Wilińskiego nawet nie wiesz kiedy ciśnienie było zbadane. Czujesz tylko dmuchnięcie w gałkę oczną.

Jest dobrym lekarzem starej szkoły.Przy badaniu wzroku wykrył inną chorobę choć byłam pod kontrolą innego lekarza.Polecam

po pierwsze, jak się pani nie zna to proszę nie pisać, ze nie bada cisnienia w oku, bo bada każdemu!!!nawet nie wie pani/pan że miała to badanie, bo jest bezdotykowe i pewnie było ok, dlatego lekarz o tym nie wspomniał. po drugie jak koszt wizyty kilka lat temu mógł wynosić 100 zł (chodzi o to dziecko) jak w 2012 wynosi 80 zł? po trzecie sama leczę zeza w wieku 31 lat, więc nigdy nie jest za późno trzeba tylko znaleźć dobrego ortoptystę (polecam mgr. buczkowską z poznania). zez to skomplikowana ...

po drugie jak koszt wizyty kilka lat temu mógł wynosić 100 zł (chodzi o to dziecko) jak w 2012 wynosi 80 zł? po trzecie sama leczę zeza w wieku 31 lat, więc nigdy nie jest za późno trzeba tylko znaleźć dobrego ortoptystę (polecam mgr. buczkowską z poznania). zez to skomplikowana wada i można przy pierwszej i jedynej wizycie rzeczywiście go nie wykryc.
po czwarte, temat soczewek kontaktowych można zgłebic samemu, jak lekarz pani/panu dobrał odpowiednią moc i wielkość soczewki, to to jest rola okulisty właśnie. Ludzie nie wypisujcie niepochlebnych komentarzy jak sie nie znacie!
Mnie ten lekarz pokierował do dobrej specjalistki od zeza i choć juz straciłam nadzieję, to znów ją mam :)
Polecam pana doktora, bo jest lakarzem z duzą wiedzą i z powołania, a nie dla forsy.

Koszt wizyty nigdy nie wynosił 100 złotych.W chwili obecnej to 80 zł.

Koszt wizyty nigdy nie wynosił 100 złotych.W chwili obecnej to 80 zł.

dopasowanie soczewek trwało 15 min, żadnego wywiadu, nie powiedział nic o soczewkach które mi zapisał, a wydaje mi się,że przy pierwszej wizycie powinien mnie trochę uświadomić.

Po prywatnej wizycie z małym,niespełna dwuletnim dzieckiem nie stwierdził żadnej nieprawidłowości.Po kilku latach,dokładnie w pierwszej klasie szkoły podstawowej stwierdzono tzw.leniwe oko,niestety na pomyślność wyleczenia mimo podjętych ćwiczeń,zasłaniania i noszenia okularków było za późno.Mam wielki żal do tego doktora,nie polecam.

Dopiero po wizycie u innego okulisty dowiedziałam się, że standardem w badaniu wzroku są m.in badania ciśnienia w gałce. Ten lekarz nidgy nie robił mi nic innego jak tylko sprawdzanie ostrości w "okularkach". nie polecam