lekarz Mirosław Zasępa

2,1
2,4
2,4
2,1

Nie polecam,kobiety uciekajcie! Nakrzyczał na mnie,że sama zrobiłam sobie prywatnie USG w pierwszym trymestrze ciąży,twierdząc,że jest za wcześnie na naświetlanie,o wykrywaniu chorób,wodogłowia i leczeniu podczas ciąży,to chyba nie wie nic.Dostałam okropne tabletki na pozbycie się nadmiernej ilości wód i tabletki na to,żeby jej nie zabrakło,to chore,od razu po przeczytaniu skutków ubocznych wylądowały w koszu.Pan `doktor` nie chciał mi przepisać witamin,twierdził,że nie muszę brać,bo mam dobre wyniki,co jest głupotą,bo witaminy i kwas musi być w ciąży,wię zakupiłam sama. Mojej koleżance chciał usunąć nadrzerkę,oczywiście,chciał pieniędzy,a tak naprawdę jej zabie był refundowany.Mieszkam blisko ...

Nie polecam,kobiety uciekajcie!
Mojej koleżance chciał usunąć nadrzerkę,oczywiście,chciał pieniędzy,a tak naprawdę jej zabie był refundowany.Mieszkam blisko i wiem,że na prawdę nie ma dobrej opinii.

Sympatyczny, umie rozbawić i odstresować, choć wydaje mi się, że poświęca za malo czasu pacjentkom. Mówi na TY, ale mi osobiście to nie przeszkadza.

Bardzo dobry nic do niego nie mam lecze sie u niego 3 lata jestem bardzo zadowolona i spokojna

ja jestem w 30 tygodniu ciazy do tego lekarza trafilam kolo 20tygodnia bo zmienialam wczesniej lekarzy bo nie zwracali uwagi na moje dolegliwosci dopiero on mi wystawil skierowania na badania i co sie okazalo ze ciaza jest zagrozona i musze lezec mi ten lekarz bardzo odpowiada zawsze odpowiada na moje pytania i nie mowi mi na ty.nigdy nie bylam u nie go prywatnie bo chodze do przychodni

Niestety kiedyś byłam u tego lekarza, w przychodzni na rejonie. Oczywiście wmówił mi nadżerke i zaprosił na prywatna wizytę u siebie w gabinecie. Dokładnie tak samo było w przypadku moich kilku koleżanek. Od lat wmawia kobietom choroby zeby wyciągnac z nich pieniądze. Dziwie sie ze ten proceder wciąz uchodzi mu bezkarnie. Współczuje kobietom zmuszonym do korzystania z jego usług "medycznych".

zaangażowany, kompetentny, skuteczny, nie trzeba czekać długo na wizytę, wizyta nawet tego samego dnia

Mówi pacjentce na ty i nie jest to budujące.

Mówi pacjentce na ty i nie jest to budujące.

ja trafilam do pana doktora nie po raz pierwszy-tym razem poszlam z ciaza. -nie dal mi zwolnienia do pracy mimo ze pracuje w warunkach szkodliwych i on o ty doskonale wie.powiedzial ze moze mi dac zwolnienie grzecznosciowo (hehehehe) -badania na toksoplazmoze musialam wykupic prywatnie bo doktor twierdzi ze za pozno juz na to badanie i ze robi sie tylko przed ciaza( co jest bzdura -bo sie robi kilka razy gdyz zarazenie sie w ciazy jest duzo bardziej niebezbieczne dla plodu)

ja trafilam do pana doktora nie po raz pierwszy-tym razem poszlam z ciaza.

Przez 6 miesiecy chodzilam do pana doktora ktory nie byl wstanie wyczuc guzow 10cm badanie usg bylo bardzo niepokojace on uznal ze wszystko jest dobrze. Ten czlowiek mnie okaleczyl . To konowal!!!!!

Podpisuje się rekami i nogami pod tymi opiniami.TO jakiś konował nie lekarz.Też wmawiał mi choroby, nawet chyba na jedna dałam się nabrać i zrobiłam zabieg u niego w gabinecie prywatnym.Moją znajomą wykończył, leczył ją antybiotykami a ona miała raka.Niestety nie wyszła z tego.W dodatku bezczelny i chamski w stosunku do pacjenta, palił przy mnie papierosy w gabinecie.Zdecydowanie odradzam!